Azalia – kolekcja armatury z kwiatowym motywem od Deante

2019-04-15

Baterie stanowią nieodłączny element wyposażenia łazienki. Pełnią niezwykle istotną rolę i chyba nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić tego, by miejsce to mogło być w pełni funkcjonalne właśnie bez nich. Jednymi z częściej wybieranych przez Klientów naszego sklepu są baterie z linii Azalia Deante – wyjaśniamy dlaczego!

Azalia – ciekawy design w przystępnej cenie

Wiele z osób urządzających łazienkę, chce aby nie była ona powieleniem tego co ma sąsiad czy ktoś z naszych znajomych. Chcemy, aby nasze wnętrze było „jakieś”. Pragniemy, by wyróżniało się stylistyką, wzornictwem i by określało nas. Baterie Azalia od Deante z całą pewnością wyróżniają się designem a także i funkcjonalnością. Posiadają mocne, wyraźne zarysowane krawędzie.

Azalia posiada masywny korpus i dopasowaną kształtem dźwignię. Wybierając ten model, otrzymuje się baterię z dwiema dźwigniami! Jedna posiada ciekawe, kwiatowe zdobienie, druga natomiast jest całkowicie gładka. Takie rozwiązanie zwiększa znacznie możliwości aranżacyjne. Nawet w przypadku, gdy będziemy znudzeni kwiatowym dekorem, możemy zamienić go na wersję klasyczną. Sama wymiana nie jest skomplikowana i czasochłonna – a dzięki niej możemy szybko nadać łazienkowej przestrzeni innego charakteru.

Ciekawy design i funkcjonalność w jednym!

Wybierając wyposażenie do łazienki, często w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na wygląd danej rzeczy. Oczywiście jest on ważny, jednak tak samo istotne są ich parametry techniczne. To bowiem od nich w największej mierze zależy, czy  łazienka będzie funkcjonalna. Baterie łazienkowe Azalia, zostały wyposażone w ceramiczną głowicę, która odpowiedzialna jest za płynne, bezawaryjne działanie. Modele te posiadają na końcu wylewki napowietrzacze – aeratory, których zadaniem jest mieszanie wody z powietrzem. W rezultacie wypływająca woda ma większą objętość i jest przyjemna w kontakcie ze skórą. Takie proste rozwiązanie ma wpływ na wysokość rachunków za wodę, które mogą być niższe, nawet o 30%! Wybierając baterię do łazienki należy zwrócić uwagę także na długość okresu gwarancyjnego. Łazienkę remontuje się rzadko. Długi okres gwarancji jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktu.