Instrukcja sprzedaży on-line i wizualizacji on-line

Drodzy Klienci!

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że Państwa wszystkie zamówienia realizowane są planowo. Pomimo zmniejszonego składu pracowników, dokładamy wszelkich starań, aby cały proces realizacji zamówień przebiegał płynnie. Wprowadzamy procedurę zamówień wizualizacji on-line. Wszystkie dostawy zakupionych materiałów dostarczane są tylko przez kurierów. W tym trudnym dla nas wszystkich okresie wstrzymujemy odbiory osobiste, mamy nadzieję, że ten krok spotka się Państwa aprobatą.

Informujemy, że wszystkie współpracujące z nami Fabryki płytek i armatury, dystrybutorzy i kurierzy  pracują.  Na tę chwilę nie mamy informacji o trudnościach w funkcjonowaniu firm kurierskich – jeśli takie się pojawią, będziemy udostępniać informację na bieżąco.

Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa długo. Naszym obecnym i przyszłym Klientom życzymy dużo zdrowia!Czego potrzebujesz, aby rozpocząć projektowanie online?

 1.  Rzut łazienki od developera, bądź naszkicowanie odręcznie swojego pomieszczenia. Niezbędne dane to: wysokość pomieszczenia, długości ścian i obecne usytuowanie podłączeń wodno-kanalizacyjnych, potrzebna jest również rozrysowana ściana z otworem okiennym i drzwiowym.

Powyższe informacje wysłać należy na adres e-mail: projekty@enano.pl dodając swoje dane kontaktowe, w tym numer telefonu.

  2.  Wiadomość będzie odebrana przez naszego projektanta, który oddzwoni do Państwa celem omówienia szczegółów. Poprosi o podesłanie zdjęć, MMS-ów z poglądowymi aranżacjami, aby obrany kierunek jego pracy był zgodny z Państwa oczekiwaniami i wyobrażeniami.

W przypadku skomplikowanych wnętrz lub łazienek ze skosami, poprosimy o podesłanie MMS-em lub w załącznikach kilku zdjęć łazienki. Prosimy o jak najbardziej szczegółowe sprecyzowanie swoich oczekiwań - ułatwi nam to znacznie pracę.

  3.  Jak wybrać zdalnie materiał do łazienki? Można skorzystać z bazy płytkowej znajdującej się w internecie na stronach producentów, tj.: Tubądzin, Opoczno, Paradyż, Stargres i każdej innej – posiadamy bazy Cad Decor każdej wskazanej płytki i dostęp do większości materiałów występujących w ofercie internetowej. Z doświadczenia wiemy, że duża część klientów dokładnie wie, jakie chce płytki. W takim przypadku prosimy o ich zdjęcia czy nazwy.

Zapraszamy również do Enano. Podjęliśmy na tę chwilę decyzję o niezamykaniu drzwi naszego salonu. Ilość kadry jest co prawda okrojona, ale Salon jest czysty, zdezynfekowany, przestrzegamy wszelkich zasad i wytycznych sanitarnych. Wszelkie sprawy dokumentowe jesteśmy w stanie zorganizować zdalnie.

  4.  Przed przystąpieniem do wykonania usługi pobieramy przelewem zadatek 500 zł brutto na poczet pracy projektanta.

Zadatek jest rozliczany w momencie płatności za płytki i wyposażenie ujęte w wycenie. Dokładniejsze informacje na ten temat mogą Państwo przeczytać w Regulaminie świadczenia usług wykonania wizualizacji.

  5.  Po 3-4 dniach roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty otrzymujecie Państwo pierwszą, wstępną wersję Waszego wnętrza. Telefonicznie lub mailowo z projektantem nanosicie poprawki i szczegółowo wybieracie wyposażenie, aby w kolejnym kroku handlowiec mógł przygotować Państwu ofertę cenową. Propozycję armatury i wyposażenia podeśle nasz handlowiec na maila wraz z cenami. Wycena kompleksowa przesyłana jest dla klienta po zaakceptowaniu ostatecznej wersji wizualizacji.

  6.  Po akceptacji oferty poprosimy o przelew na konto Enano. Zorganizujemy transport kurierem bezpośrednio z Fabryki lub od dystrybutora pod wskazany adres. Prosimy sprawdzić dokładnie przesłany towar - w przypadku stłuczek, uszkodzeń, kurier wraca do Państwa i spisuje protokół, który odsyłają nam Państwo e-mailem, a my organizujemy w Fabryce dostawę pełnowartościowego towaru. Innym rozwiązaniem jest zamówienie naszego firmowego transportu - w tym wypadku macie Państwo gwarancję bezpiecznej dostawy.

  7.  Faktura zakupu przesyłana jest na wskazany adres mailowy.


Pozdrawiamy,

Zespół Salonu łazienek Enano w Bydgoszczy