Matowoczarne baterie Deante

2019-04-11

Czarne baterie łazienkowe są prawdziwym hitem ostatnich sezonów! Tak naprawdę pasują do praktycznie każdej łazienkowej aranżacji. Mogą być uzupełnieniem łazienki urządzonej w stylu loft, minimalistycznej, nowoczesnej a także i klasycznej. Mogą być kontrastującym z białą ceramiką dodatkiem, lub tworzyć harmonijną całość we wnętrzach, w których dominuje ciemna kolorystyka.  Z całą pewnością jednymi z najlepszych są baterie Deante Arnika!


Seria Arnika – Wybór Roku 2019!

Kolekcja baterii Arnika została specjalnie zaprojektowana przez Małgorzatę Płoskońską. Pierwotnie dostępna była w kolorze chrom błyszczący, potem została uzupełniona o baterie czarne, matowe. Modele te posiadają lekko pochylone korpusy, dzięki którym użytkowanie ich jest jeszcze bardziej komfortowe. Baterie wannowe i prysznicowe posiadają lekko obły kształt. Uchwyty zostały zastąpione ukośnymi pokrętłami.


Czarne baterie – czy są trwałe?

Seria Arnika Deante, jest niezwykle efektowna. Czarne, matowe baterie przyciągają wzrok i nadają wnętrzu zupełnie innego, wyjątkowego charakteru. Nie tylko jednak design jest ich jedyną zaletą. Baterie Arnika są wyjątkowo trwałe a także odporne na wiele negatywnych czynników. Matowa, czarna powłoka jest nanoszona w procesie galwanizacji – nie jest malowana, jak jest w przypadku armatury innych producentów.

Kliencie, chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej wyjątkowej serii? Odwiedź koniecznie nasz salon!