Roca
Produkt z archiwum

Bateria umywalkowa Roca TOUCH A5A3047C00 Zapraszamy projekty oraz wizualizacje łazienek GRATIS !

Sugerowana cena katalogowa brutto 2167,05 PLN Zapytaj o niższą cenę w naszym salonie!
Produkt niedostępny/wycofany
Bateria umywalkowa sztorcowa z automatycznym korkiem Roca TOUCH A5A3047C00
  • Projektant: Schmidt & Lackner
  • Montaż jednootworowy
  • Ceramiczna głowica z możliwością ograniczenia maksymalnej temperatury i wypływu wody
  • Z zestawem odpływowym
  • Elastyczne wężyki przyłączeniowe
  • Perlator

Rekomendowane produkty:
  • Roca Umywalka Diverta 47x44 cm
  • Roca Umywalka blatowa Diverta 50x38 cm
  • Roca Umywalka Diverta 75x44 cm

Styl Trendy

Czy wszechobecna technologia i zawrotne tempo zmieniającej się wokół nas rzeczywistości to istota nowoczesności? Czym tak naprawdę jest rozwój i nowoczesność? I czy w ogóle istnieje coś, co można nazwać stylem nowoczesnym?

Odpowiedzią na te pytania jest gama produktów przeznaczona dla tych, którzy cenią swobodę kompozycji oraz funkcjonalność zamkniętą w minimalistycznej formie. Nasi projektanci uchwycili w niej zmieniające się tempo naszego świata i zamknęli je w oszczędnej formie, inspirowanej naturą i kulturą Wschodu. To kolekcja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim ceniącym walory użytkowe i estetyczne naszych produktów. To czysty minimalizm w doskonałej formie, gdzie majestatyczny chłód metalu wtapia się w przestrzeń, dając nieograniczoną swobodę.

Frontalis, Element i Hall o oryginalnej formie, Veranda i Happening o zaokrąglonych kształtach, Dama Senso i Dama Senso Compacto - te serie ceramiki odznaczają się pięknymi, geometrycznymi kształtami, szlachetnym minimalizmem i nowoczesnością. Minimalistyczne w formie, a zarazem komfortowe, wyposażenie ROCA w Stylu Trendy zapewni każdej łazience nowoczesny wygląd. Ceramice i meblom towarzyszą funkcjonalne baterie o oryginalnych kształtach (z serii Loft Elite, Loft, Touch-T, Touch, Kendo, Atai, Frontalis, Thesis, Moai-T, Moai, Esmai, Targa).

Dzięki wyposażeniu ROCA w Stylu Trendy, inspirowanym najnowszymi trendami, połączenie pozornie prostych form i geometrycznych kształtów pozwoli stworzyć miejsce, w którym surowe piękno łączy się z komfortem, co daje oryginalny, intrygujący efekt. Przestrzeń, minimalizm, nowatorstwo - to łazienka ROCA w Stylu Trendy.
Do schowka
Umywalka nablatowa 47x44 cm Roca Hebe DIVERTA
Umywalka nablatowa 47x44 cm Roca Hebe DIVERTA
Do schowka
Głowica do baterii VICTORIA PLUS Roca
Głowica do baterii VICTORIA PLUS Roca
Do schowka
Głowica o średnicy 35 mm do baterii Roca
Głowica o średnicy 35 mm do baterii Roca
Do schowka
Głowica 1/4 obrotu G 3/8 Roca
Głowica 1/4 obrotu G 3/8 Roca

POBIERZ: Gwarancja