Roca
Produkt z archiwum

Bidet podwieszany Roca GIRALDA A357465000 Zapraszamy projekty oraz wizualizacje łazienek GRATIS !

Sugerowana cena katalogowa brutto 920,04 PLN Zapytaj o niższą cenę w naszym salonie!
Produkt niedostępny/wycofany
Bidet podwieszany Roca GIRALDA A357465000
 
  • Projektant: Schmidt & Lackner
  • Bidet podwieszany 56x36x29 cm

Rekomendowane Produkty:
  • Roca Stelaż podtynkowy do bidetu (zabudowa lekka)

Styl Ponadczasowy

Kamień, ten nieprzemijający, niemy świadek historii świata, może stać się źródłem inspiracji. Czy patrząc na niego, widzimy piękno i stałość formy, czy może tylko surowość kształtu? Projektanci ROCA dostrzegli w nim coś więcej - ponadczasowość. Zrozumieli, że są na świecie rzeczy, które pomimo upływu lat trwają w swym pięknie i funkcjonalności. I stworzyli kolekcję ceramiki i baterii ROCA w Stylu Ponadczasowym.

Połączyli w niej surowość i oczywistą prostotę formy z funkcjonalnością. Stworzyli serię inspirowaną tym, co w naturze najlepsze, najprostsze,najbardziej uniwersalne. Stworzyli ceramikę nieprzemijającą jak kamień, który przez wieki trwa w swej formie.

W części poświęconej Stylowi Ponadczasowemu przedstawiamy serie ceramiki Meridian, Giralda i Victoria o wyrazistej i wyrafinowanej, choć prostej formie oraz różnego rodzaju umywalki i wanny stalowe. Baterie o intrygujących, a zarazem uniwersalnych kształtach: Monodin, Monodin Top, Vectra, Victoria, Victoria Plus i baterie czasowe Sprint, stanowią doskonałe uzupełnienie ceramiki i mebli.

Uniwersalność Stylu Ponadczasowego sprawia, że wyposażenie należące do tego stylu można komponować z dodatkami o różnej formie i kolorystyce. Zaokrąglone lub proste linie (zależnie od serii) pasują do każdego wnętrza; dzięki nim łazienka pozostanie piękna, elegancka i modna, a przy tym będzie funkcjonalna. Taka jest łazienka ROCA w Stylu Ponadczasowym.
Do schowka
Deska WC twarda wolnoopadająca Roca GIRALDA
Deska WC twarda wolnoopadająca Roca GIRALDA
Do schowka
Deska WC twarda Roca GIRALDA
Deska WC twarda Roca GIRALDA
Do schowka
Stelaż podtynkowy do bidetu Roca
Stelaż podtynkowy do bidetu Roca

POBIERZ: Gwarancja