Współpraca

Zdolność tworzenia  profesjonalnych, biznesowych więzi i współdziałania z innymi, a także umiejętność pracy w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów to główne założenia salonu łazienek ENANO w zakresie współpracy.

Pojęcie współpracy w kontekście naszego salonu należy rozumieć trojako:

1. Współpraca z najlepszymi polskimi i zagranicznymi markami
Wiemy jak każdy Klient przyzwyczaja się do wizji swojej wymarzonej łazienki, jak dba o każdy detal, który doskonale widzi już oczyma swojej wyobraźni. Z myślą o każdej Państwa aranżacji dbamy, aby w swojej ofercie posiadać asortyment najbardziej znanych i cenionych marek - zarówno polskich, jak i zagranicznych. W ofercie zatem znajdą Państwo produkty  takie jak włoską ceramikę, hiszpańską, niemiecką  i włoską armaturę tak bardzo docenianą przez znawców branży, czy holenderskie dodatki do łazienki.

Dodatkowo - gwarantujemy, że jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanego produktu czy producenta - zrobimy co w naszej mocy, aby ziścić Państwa wizję wymarzonej łazienki.


                                  Współpraca Enano z najlepszymi markami

2. Współpraca z projektantami i wykonawcami
Zdajemy sobie doskonale sprawę, że proces zakupowy Klientów nierzadko wspomagany jest przez profesjonalnego projektanta czy wybranego już wykonawcę, który urzeczywistni Państwa wizję wymarzonego wnętrza. Chętnie podejmiemy ścisłą współpracę z lokalnymi projektantami wnętrz i wykonawcami . Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, które z całą pewnością przypadną zainteresowanym współpracą do gustu. Obszerna baza produktów dostępnych praktycznie od ręki, współpraca z najlepszymi markami, szkolenia branżowe, ścisła, indywidualna współpraca w zakresie cen to tylko niektóre argumenty przemawiające za podęciem współpracy z naszym salonem.

Jeśli jesteś projektantem wnętrz, designerem lub wykonawcą  - zapytaj o warunki współpracy z naszym salonem!


Zadzwoń lub napisz - nie będziesz żałować!

                                           Współpraca Enano - projektanci i wykonawcy

3. Współpraca z pozostałymi obszarami lokalnej gospodarki
Współpraca z obszarami lokalnej gospodarki winna być elementem każdego lokalnego biznesu -  jako lokalni miłośnicy mocno  pielęgnujemy te wartości podejmując stałą współpracę z przedstawicielami lokalnej gospodarki.

                                     Pup Bydgoszcz Pup Bydgoszcz                          Współpraca Enano z Arkada Invest