Wyróżnienia

Certyfikaty i wyróżnienia

Wiemy, jak istotne w kontaktach z Klientem okazuje się zaufanie. Dlatego też każdego dnia staramy się podnosić stawianą sobie poprzeczkę - codziennie dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Państwa, który odwiedzi nasz salon, otoczony był niezwykłą troską, bezpieczeństwem i otrzymał w pełni profesjonalną pomoc. Niezwykle ważne jest dla nas, żebyś każdy z Państwa miał 100% poczucia zadowolenia z dokonanych u nas zakupów. To Państwo właśnie motywują nas, by wciąż stawać się jeszcze lepszym salonem, aby zasłużyć na Państwa pełne zadowolenie.

O jakości naszych usług i obsługi mogą świadczyć poniższe nagrody i certyfikaty:

e-Gazele Biznesu 2016 dla Enano

W roku 2016 trzeci raz z rzędu trafiła w nasze ręce statuetka e- Gazeli Biznesu 2016. Nieustannie dbamy o ciągły rozwój naszej firmy, wynikiem czego już po raz trzeci nasza firma została uznana za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w naszym województwie.

Salon Łazienek ENANO Bydgoszcz e-Gazele Biznesu 2015

Rok później firma ENANO została po raz kolejny doceniona za niesłabnący dynamizm rozwoju w kategorii małych i średnich polskich firm – do naszych rąk trafiła kolejna statuetka, e-Gazela Biznesu roku 2015.

Salon Łazienek ENANO Bydgoszcz e-Gazele Biznesu 2014

W opublikowanym właśnie rankingu Pulsu Biznesu firma ENANO została uznana za jedną z najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich firm otrzymując statuetkę e-Gazeli Biznesu 2014 roku.  W tym prestiżowym rankingu firma ENANO  została uznana  za jedną z najlepszych firm w województwie kujawsko-pomorskim.

               Salon łazienek ENANO Bydgoszcz - Certyfikat Platinium Roca

Szanujemy długotrwałe, dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi – wiemy, że to procentuje. Od roku 2015 jesteśmy Platynowym Partnerem marki Roca. To właśnie to wyróżnienie gwarantuje przynależność naszego salonu do międzynarodowego klubu Roca, a dla Państwa fakt ten  w łatwy sposób przedłuża gwarancję na produkty marki Roca zakupione w naszym salonie.

               Salon łazienek ENANO Bydgoszcz - autoryzowany partner Paradyż

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawiciel Handlowym marki Paradyż – to właśnie ten tytuł zapewnia 100% gwarancję z zakupów płytek ceramicznych w naszym salonie. Nieustannie odświeżana ekspozycja płytek, a także regularnie częste  ich dostawy są tym, co wyróżnia nas na tle innych salonów w naszym mieście.