Zuma Line
Promocja

Lampa wisząca Zuma Line LOYA mix/koło Zapraszamy projekty oraz wizualizacje łazienek GRATIS !

Sugerowana cena katalogowa brutto 1498,99 PLN Zapytaj o niższą cenę w naszym salonie!
Dostępny
Lampa wisząca Zuma Line LOYA mix/koło
 
  • Produkt: lampa wisząca
  • Barwa: miedź/chrom/złoto
  • Wykonanie: metal
  • Rodzaj trzonka: wbudowany LED
  • Źródło światła: 9 x 5W
  • Wysokość [mm]: 930-1400
  • Średnica [mm]: 420
  • Napięcie zasilania [V]: 230

Zuma line LOYA
Zuma line LOYA salon
Oświetlenie - technologia LED


Technologia LED polega na tym, że diody wykorzystują zjawisko elektroluminescencji – energia pochodząca z prądu jest więc bezpośrednio zmieniana w światło. Dzięki temu źródło światła nie nagrzewa się. Niewątpliwie największą zaletą technologii LED jest oszczędność energii. Źródła światła z technologią LED pobierają znacząco miniej prądu od standardowego oświetlenia. Czas pracy takiego źródła od sprawdzonego producenta to nawet ok 30 tys. godzin pracy.

Zuma Line - lampy, które tworzą wnętrze


Zuma Line - producent cieszący sie uznaniem Klientów w całej Europie, oferuje nowoczesne oraz klasyczne oprawy oświetleniowe, które doskonale wpiszą się do wnętrza każdego pomieszczenia w Twoim domu. Produkty Zuma Line charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz designerskim wyglądem, dzięki czemu zaspokoją potrzeby osobom ceniącym sobie oryginalne rozwizania.

Zuma line - ekologiczne oświetlenie LED


Oświetlenie ledowe na stałe wpisało się w aranżacje wszystkich domowych pomieszczeń. Z czego wynika popularność lamp LED ? Wypoczynkowi w salonie sprzyja szeregu ukrytych lamp, skupiających światło na ścianach. Tam gdzie wypoczywamy, światło powinno być żółte i ciepłe (bo takie uspokaja), stonowane, z subtelnym rozproszonym światłem. Padające z boku czy z różnych zakątków - intymne i nastrojowe. Lampy LED, dzięki braku zawartości rtęci, są najbardziej ekologiczne i ekonomiczne. Dzięki nim możemy uzyskać właściwe oświetlenie w domu, a jednocześnie zaoszczędzić w skali roku całkiem sporą kwotę.

Zuma line - prezentacja markiZuma Line – rozwiązania oświetleniowe, których potrzebujesz, jakość, której możesz być pewien.

Od samego początku istnienia kładziemy duży nacisk na zapewnienie wysokiej jakości obsługi i oferowanych towarów. Każda lampa Zuma Line przechodzi dokładną kontrolę, rozpoczynającą się od momentu zamówienia w fabryce, poprzez transport do magazynu, aż do starannego spakowania i wysyłki do Klienta.  Jako polski dystrybutor i importer zatrudniamy specjalistów, którzy służą wsparciem w doborze odpowiednich rozwiązań. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja, dlatego nasi eksperci obsługują zamówienia w językach: polskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim i niemieckim.

Do schowka
Kinkiet 33 cm Zuma Line LOYA złoty
Kinkiet 33 cm Zuma Line LOYA złoty
Do schowka
Kinkiet Zuma Line ONE złoty
Kinkiet Zuma Line ONE złoty
Do schowka
Kinkiet 33 cm Zuma Line LOYA chrom
Kinkiet 33 cm Zuma Line LOYA chrom
Do schowka
Kinkiet Zuma Line ONE chrom
Kinkiet Zuma Line ONE chrom
Do schowka
Lampa wisząca Zuma Line LOYA 11-punktowa
Lampa wisząca Zuma Line LOYA 11-punktowa
Do schowka
Lampa wisząca Zuma Line LOYA miedziana
Lampa wisząca Zuma Line LOYA miedziana
Do schowka
Kinkiet Zuma Line LOYA chrom
Kinkiet Zuma Line LOYA chrom
Do schowka
Kinkiet Zuma Line LOYA złoty
Kinkiet Zuma Line LOYA złoty