Salon łazienek Enano – wspólnie dla Huberta Jagły

Nie trudno zgadnąć, że kluczową misją naszego salonu jest dostarczanie naszych Klientom wszystkiego tego, co pozwoli na zrealizowanie ich wizji wymarzonej łazienki. Staramy się być w tej kwestii jednym z najlepszych salonów łazienek w naszym województwie dlatego też nieustannie zmieniamy się dla Was,  zmieniając ekspozycję, ale i dbając o najbardziej korzystne ceny.

Wierzymy jednak, że równie ważną misją okazuje się społeczna odpowiedzialność lokalnych firm - dlatego też z całego serca wsparliśmy (i dalej zamierzamy wspierać!)  akcję pomocy dla Huberta Jagły.

Hubert Jagła to dwunastolatek z naszego województwa o ogromnej sile ducha, niecodziennym spokoju i wielkim, wielkim sercu. Każdy, kto choć raz spotkał Huberta wie, że to niezwykły chłopiec. Ludzie poznają jego liczne pasje, dostrzegają wrażliwość i ogromną wolę takiego życia, jakie wiodą jego rówieśnicy. I nic dziwnego. Hubert taki jest. Jeszcze taki jest. Jeszcze ćwiczy, walczy, choć jego celem nie są sportowe medale, a jedynie pragnienie zatrzymania fizycznej degradacji wywołanej postępującym schorzeniem. Na jak długo starczy mu sił? Niestety nikt nie wie.

Ten z pozoru niepozorny dwunastolatek cierpi na obustronną dysplazję stawów łokciowych z przemieszczeniem głów kości promieniowych, która powoduje, że kości są źle ukształtowane i nie rosną prawidłowo. W prostych - niemedycznych słowach Hubert ma chore ręce, wraz z postępem choroby nie będzie mógł w ogóle prostować ani normalnie korzystać ze swoich rąk. Każdy dorosły wie, jak okropnie brzmi taka diagnoza dla nastolatka, który marzy o zostaniu piłkarzem czy chociaż   możliwości gry w piłkę z podwórkowymi kolegami. Po ogromie wizyt u polskich i zagranicznych specjalistów (nawet wizyty u specjalisty profesora Rossello, który z sukcesem opiekował się łokciem Roberta Kubicy) ratowania zdrowia i sprawności Huberta podjął się doktor Dror Paley, amerykańskiego ortopedy, który cieszy się sławą wybitnego specjalisty z zakresu leczenia skomplikowanych wad kostnych u dzieci. Jego zdaniem, tylko zabieg rekonstrukcyjny ręki pozwoli przywrócić jej sprawność i poprawić zakres ruchów. Kosztorys takiej operacji oszacowano jednak na 184 tys. USD, czyli ok. 730 tys. PLN!

Nietrudno się domyśleć,  że ta suma przekracza możliwości finansowe  rodziny Huberta, a przecież trzeba do niej jeszcze doliczyć ogromne koszty rehabilitacji i kilkumiesięcznego pobytu w USA. Dlatego też Salon Łazienek ENANO bez chwili wahania zgodził się zostać sponsorem honorowym wydarzenia jakim był charytatywny koncert bluesowo-rockowy "Bydgoscy muzycy blues-rockowi dla Huberta".

Koncert odbył się w 2 października 2016 i zgromadził na widowni tłumy mieszkańców. Na muzycznej scenie można było usłyszeć takie gwiazdy jak BANAU, FREEBIRDS, OSADA, Pokój Nr 3 czy Widok na Bluesa. To dzięki tym muzykom atmosfera podczas całego koncertu była niewiarygodnie gorąca, co mamy nadzieję - przełożyło się na gorące serca przy zasilaniu puszek Huberta 😉

Podczas gali koncertowej nie tyko można było odpłynąć przy najlepszej muzyce naszych lokalnych kapel blues-rockowych, ale też - przy odrobienie szczęścia - zostać szczęśliwcem, który wygrał nagrody niespodzianki w loterii szczęścia.

Salon Łazienek ENANO był obok Polskiego Radia PIK czy Cukierni RemMarko jednym z głównych sponsorów tego charytatywnego koncertu. Co dla nas szalenie ważne - do udziału w tym szczytnym wydarzeniu udało nam się zaangażować również naszych branżowych przyjaciół - znane naszym Klientom marki, z którymi zawodowo współpracujemy. Cieszymy się, że do grona naszych charytatywnych przyjaciół bez wahania dołączyła  polska marka Deante, a jej przedstawiciel, poza cegiełką wsparcia, przekazał również indywidualny prezent dla Huberta - oficjalną piłkę Mistrzostw Świata EURO 2016 - wiemy, że Hubert jest wielkim fanem piłki nożnej. Wierzymy, że któregoś dnia będzie jednym z naszych najlepszych zawodników polskiej reprezentacji, a tymczasem pomagamy spełnić mu inne wielkie marzenie - to najważniejsze - o zdrowiu 😉

Koncert dostarczył nam mega pozytywnych wrażeń , przyznajemy, że do dzisiaj o poranku towarzyszy nam bluesowa nutka!  Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc tak pozytywną inicjatywę i być w tym dniu z Hubertem  - wierzymy, że już za kilka chwil konto na którym zbierane są pieniążki wypełni się po brzegi!


TagI

Enano pomaga


Może Cię również zainteresować

Żegnamy rok 2023

Żegnamy rok 2023
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>