Otwarcie salonu – Wieczór Projektanta i Wykonawcy zakończony sukcesem!

W 2015 roku istniejący wówczas salon łazienek zmienił nie tylko właściciela,  ale również nazwę i styl stając się jednym z nowocześniejszych salonów łazienek w Bydgoszczy. Z tej okazji, w czerwcu 2015 razem z naszymi kontrahentami i przyjaciółmi przedstawicielami, projektantami i wykonawcami świętowaliśmy zmiany, nie zapominając przy tym o naszych Klientach i przyznając im rabaty w postaci tygodnia bez podatku VAT. Klienci docenili tę formę, dlatego „tydzień bez VAT” cyklicznie kontynuujemy.

Niemal 43 tysiące produktów pochodzących od blisko stu producentów takimi liczbami może pochwalić się nasz salon łazienkowy ENANO, który świętował Wielki Tydzień Otwarcia Tydzień bez VAT.

Od 15 do 20 czerwca wszyscy klienci salonu łazienkowego mieszczącego się w pawilonie handlowym przy ulicy Gajowej 43 (I piętro) mogli dokonać zakupu każdego z oferowanych produktów w cenie obniżonej o wartość podatku VAT. To była wyjątkowa okazja, aby niższym kosztem wyremontować łazienkę, albo wymienić w niej poszczególne elementy wyposażenia. Nie ukrywamy cieszyła się naprawdę sporym zainteresowaniem.

W ofercie salonu ENANO znajdują się wyroby nie tylko marek powszechnie znanych przeciętnemu użytkownikowi, jak chociażby Deante, Excellent, Omnires, Tres, Roca, New Trendy czy Geberit, ale również mniej rozpowszechnionych na rynku konsumenckim, ale za to cenionych chociażby przez projektantów i osoby poszukujące niepowtarzalnych, indywidualnych rozwiązań we wnętrzu, jak marki Designo Ceramica, Nero Ceramica, Villeroy&Boch, Axor czy Catalano.

Jesteśmy jednym z niewielu punktów w Bydgoszczy, który może pochwalić się jedną z najbogatszych ekspozycji płytek ceramicznych znanych producentów - firm Paradyż, Pilch, Opoczno czy Cersanit - to z całą pewnością zainteresuje wszystkich tych, którzy przed decyzją o zakupie muszą zwyczajnie zobaczyć i dotknąć wybranej płytki – wylicza Marika Boińska, kierownik biura reklamy i marketingu.

Niezwykle rozbudowana baza producentów jest dobrym podłożem do współpracy z projektantami i wykonawcami. Salon ENANO na co dzień współpracuje z grupą przedstawicieli obu branż - i wciąż otwarty jest na współpracę z zainteresowanymi projektantami czy wykonawcami usług remontowych. Co istotne, posiadamy na salonie ENANO również własnego etatowego projektanta z wieloletnim już doświadczeniem, który gotów jest stworzyć wizualny projekt wymarzonej łazienki praktycznie każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Specjalnie dla projektantów oraz osób zawodowo zajmujących się aranżacją łazienek i kuchni salon przygotował specjalne spotkanie, na  którym goście mogli poznać salon, obejrzeć bogatą ekspozycję czy zapoznać się z ofertą i poznać warunki ewentualnej współpracy. Wieczór Projektantów i Wykonawców odbył się w 18 czerwca 2015 roku. Na Wieczór przybyli przedstawiciele kilkunastu cenionych w sanitarnym świecie producentów, którzy między innymi przedstawili najbardziej aktualne nowości produktowe swoich marek. Dodatkowo, dla naszych gości przewidzieliśmy chociażby  losowanie bardzo atrakcyjnych nagród ufundowanych przez naszych partnerów  dodaje Marika Boińska.

Salon dedykowany jest jednak w głównej mierze odbiorcom końcowym. Także tym, którzy jeszcze nie zdecydowali, jakie konkretnie produkty do kuchni czy łazienki wybrać. W tym z pewnością pomóc ma wyspecjalizowana kadra doradców i handlowców, którzy bez problemu przygotowuja indywidualną ofertę potrzebnego nam asortymentu obliczoną na każdą kieszeń, nie ma zatem żadnych obaw, że zagubimy się w gąszczu asortymentu salon ENANO wyciąga pomocną dłoń.

Na 230 metrach kwadratowych powierzchni salonu nie mogły znaleźć się wszystkie oferowane przez ENANO produkty. Ale, zapewniamy, że dysponujemy odpowiednim zapleczem magazynowym (blisko 400 metrów kwadratowych samych magazynów!), a także możliwością sprowadzenia praktycznie każdego wybranego produktu pod inywidualne zamówienie klienta. Wybór w salonie ENANO jest niebywale szeroki od armatury łazienkowej (zestawów prysznicowych natynkowych i podtynkowych czy słuchawek), poprzez baterie łazienkowe i baterie dedykowane do kuchni, wanny i kabiny prysznicowe, aż po meble łazienkowe, dodatki łazienkowe (w tym tekstylia) czy ceramikę (miski wc, bidety, umywalki). W ofercie salonu znajdziemy również zlewozmywaki kuchenne. - W ten sposób chcemy realizować nasze hasło przewodnie,  to znaczy - naszą wszechstronnością i umiejętnością odczytywania oczekiwań klientów staramy się być "prawdopodobnie najlepszym salonem łazienkowym w Bydgoszczy" przekonuje Marika Boińska.

Salon może pochwalić się nie tylko gotowymi, katalogowymi  produktami wyposażenia łazienki i kuchni, ale także bardzo dużą bazą części zamiennych. To niezwykle cenna informacja, bowiem dzięki dobrze dobranej części zamiennej naprawa cieknącego kranu może okazać się znacznie mniej kosztowna i skomplikowana niż byśmy się spodziewali nie będzie wymagała wymiany całej baterii.

Firma ENANO posiada również własne zaplecze transportowe, dzięki czemu klient może otrzymać swoje produkty bezpośrednio do domu, salon daje gwarancję bezpiecznego transportu.


TagI

otwarcie, wieczór projektanta, wieczór wykonawcy


Może Cię również zainteresować

Żegnamy rok 2023

Żegnamy rok 2023
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>