Ogromny wybór płytek w Salonie łazienek Enano

Każda łazienka składa się z wielu elementów. Każdy z nich jest ważny i ma bezpośredni wpływ na ostateczny odbiór tego miejsca. Jednymi z tych, bez których nie wyobrażamy sobie praktycznej i estetycznej łazienki są płytki. Płytki były modne kilkadziesiąt lat temu, są modne dziś i z całą pewnością w następnych latach, pomimo coraz większej dostępności innych materiałów się to nie zmieni. W naszym salonie Enano jest ich ogromny wybór i bez różnicy na rodzaj aranżacji i preferencji, wybrać będzie można wymarzone dla siebie!

Płytki drewnopodobne – hit czy kit?

Jednymi z tych, które cieszą się największym zainteresowaniem są płytki drewnopodobne. Tak naprawdę nie ma chyba aranżacji, w których nie wyglądałyby dobrze. Jeśli marzymy o łazience nowoczesnej, rustykalnej czy w stylu skandynawskim – to właśnie tam sprawdzą się płytki drewnopodobne. Produkty te są tańsze od egzotycznego drewna, które najlepsze jest do łazienek, a także i bardziej praktyczne. Płytki do złudzenia przypominają strukturą drewno.

W minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach mogą stanowić kontrapunkt kolorystyczny i ocieplić surowe wnętrze. O płytkach drewnopodobnych możemy powiedzieć, że są gorącym hitem ostatnich sezonów. W naszym salonie Enano, posiadamy płytki drewnopodobne wielu producentów, wszystkie dostępne są w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach!

Płytki niczym plastry miodu

Płytki heksagonalne należą dziś do najbardziej popularnych. Rodzajów ich jest wiele. Tak naprawdę mogą zostać wykorzystanie nie tylko w aranżacji łazienki, ale także kuchni, sypialni czy salonu. Należy jednak pamiętać o tym, że czym mniejsze pomieszczenie - tym płytki powinny być większe. Płytki heksagonalne mogą mieć jeden bok o długości nawet kilkudziesięciu centymetrów. Nie muszą zajmować całej ściany czy podłogi. Chyba najlepiej wyglądają, jako element dekoracji, lub wtedy gdy pokryta nimi została tylko i wyłącznie strefa prysznica, część jednej ze ścian.

 W dużych łazienkach czy kuchniach nie musimy obawiać się wielkości użytych płytek. W przestronnych łazienkach mogą znaleźć się także zupełnie małe mozaikowe. Większość producentów w swojej ofercie posiada płytki w kolorach ziemi, lub też z drewnianymi dekorami. Zauważyć można jednak, że coraz częściej dostępne są też w pełnej gamie kolorystycznej.

Płytki wielkoformatowe – do jakich wnętrz?

Oprócz standardowych rozmiarów płytek, na rynku dostępne są także i takie o większych wymiarach. Są to tzw. płytki wielkoformatowe, które od niedawna podbijają rynek. Odpowiednio położone mają praktycznie niewidoczne łączenia. Dzięki temu cała powierzchnia ściany czy podłogi wygląda jak z litego kamienia, betonu czy marmuru. Nadają się do każdego wnętrza i designu i coraz chętniej wykorzystywane są przez najlepszych projektantów. Oczywiście sam ich montaż wymaga sporego doświadczenia, ale nie jest też czymś niewykonalnym. W salonie łazienek Enano ul. Szajnochy 4 w Bydgoszczy, posiadamy spory wybór płytek XXL, różniących się miedzy sobą kolorystyką czy dekorem.  Jesteśmy salonem, w którym można liczyć nie tylko na fachowe doradztwo, ogromny wybór, darmowe projekty łazienek, ale też możemy polecić sprawdzoną ekipę, która wykona remont.


TagI

Opoczno, płytki, płytki drewnopodobne, płytki heksagonalne, płytki wielkoformatowe


Może Cię również zainteresować

Łazienka z motywem kwiatowym

Łazienka z motywem kwiatowym
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>