Baterie łazienkowe, kuchenne – jak wybrać najlepsze?

Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonalnej łazienki bez baterii. To właśnie one spełniają niezwykle ważne zadania, a oprócz tego często stanowią jedyną ozdobę wnętrza. W Salonie Łazienek Enano, posiadamy szeroki wybór baterii najlepszych producentów. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę podczas wyboru.

Baterie łazienkowe i kuchenne – na co zwrócić uwagę?

Dobre, solidne baterie nie są lekkie. Pierwszym testem jaki możemy wykonać, jest po prostu uniesienie wybranej przez nas. Z całą pewnością model od sprawdzonego producenta będzie się znacznie różnił wagą od takiego „no name” z marketu.

Oczywiście kwestie wizualne są niezwykle istotne. Jednak „kupowanie oczami” może skończyć się niezadowoleniem. Warto sprawdzić parametry techniczne. Najkorzystniej, jeśli bateria wyposażona jest w ceramiczną głowicę a także technologię dzięki, którym podczas codziennego i normalnego użytkowania możemy zmniejszyć zużycie wody.

Robiąc zakupy w salonie Enano możesz liczyć nie tylko na niskie ceny, dobre produkty, ale i fachowe doradztwo!

Pomocna jest ekspozycja!

Dokładamy wszelkich starań, aby klient w naszym salonie nie tylko mógł obejrzeć produkty w katalogach i zapoznać się z naszymi opiniami co do nich, ale też by mógł ich dotknąć, przyjrzeć się z bliska i zobaczyć jak prezentuje się cała seria.

Posiadamy ekspozycje baterii: łazienkowych, kuchennych – różnych producentów. Wybór jest ogromny! Poszczególne modele różnią się od siebie wielkością, kształtem, technologiami a także i kolorystyką czy stylem w jakim zostały wykonane. Posiadamy baterie: nowoczesne, klasyczne czy retro. Serdecznie zapraszamy do salonu – Enano, ul. Gajowa 43, Bydgoszcz.

Zobacz największą ekspozycję łazienek
w Bydgoszczy

Nasz salon to 1400 m2 inspirujących aranżacji i tysiące produktów. Znajdziesz tu także 90 gotowych łazienek – sprawdź nasze pomysły.

ZAPRASZAMY

ul. Szajnochy 4

pn-pt 9:00-18:00, sb 9:00-15:00


TagI

baterie kuchenne, baterie łazienkowe, nasza oferta


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>