Salon Partnerski Massi

Salon łazienek Enano w związku z długoletnią współpracą z marką Massi został salonem partnerskim tego topowego producenta z branży łazienkowej.

Massi jest polską, rodzinną firmą o wieloletnich tradycjach. Markę Massi wyróżnia troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb Klientów. Zróżnicowane wzornictwo, zsynchronizowana estetyka gotowych zestawów ułatwia stworzenie niepowtarzalnych, indywidualnych łazienek.

Atrakcyjną propozycją Massi jest oferta GOCOLOR, która daje możliwość wyboru dowolnego koloru asortymentu (wanien wolnostojących, profili i wsporników do rozwiązań prysznicowych, luster VALO slim). Salon łazienek Enano w swojej bogatej ekspozycji oferty produktowej firmy Massi wyeksponował dla Klientów m.in. wannę Massi MODERN w eleganckim czarnym kolorze. Oprócz tego w aranżacjach łazienkowych zobaczyć można wiele innych wanien wolnostojących, w tym modele przyścienne jak popularna wanna Massi WALL. Na uwagę zasługują także wyjątkowe kształty umywalek nablatowych oraz komplety ceramiki w pastelowych barwach. 

Kinowy konkurs z wanną w roli głównej

Salon Łazienek Enano wspólnie z Massi i kinem Helios w ofercie Kina Kobiet, w ramach cyklicznych spotkań przed projekcją filmu, zorganizował oryginalny konkurs dla pań. Umieszczona w kinie Helios różowa wanna wolnostojąca Massi BELLIS wypełniona liliami posłużyła uczestniczkom za rekwizyt do zdjęć. Panie pięknie prezentowały się w wannie marki Massi, najbardziej kreatywne autorki fotografii zostały nagrodzone.


TagI

Massi, partnerzy, umywalki nablatowe, wanny wolnostojące, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>