Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy – Paradyż Ceramika 

Salon łazienek Enano w związku z owocną współpracą z marką Paradyż Ceramika otrzymał tytuł autoryzowanego przedstawiciela handlowego.

Ceramika Paradyż jest jednym z największych polskich producentów płytek ceramicznych. Od samego początku działalności produkty tej marki miały swój własny, wyjątkowy styl, który odznacza się ciekawym, oryginalnym i nierzadko odważnym wzornictwem.

Oferta tego renomowanego producenta z roku na rok wciąż poszerza się o nowe kolekcje płytek, które podbijają rynki na całym świecie.

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska

Klienci Salonu łazienek Enano mogą osobiście podziwiać niezwykły rezultat współpracy Ceramiki Paradyż z słynną projektantką Gosią Baczyńską. Znana w świecie mody artystka stworzyła siedem unikatowych kolekcji luksusowych płytek ceramicznych, które swoją fakturą i kolorem nawiązują do kreacji ze światowych wybiegów. Niepowtarzalne płytki niczym ekskluzywne tkaniny przyoblekają wnętrza nadając im zmysłowy i elegancki charakter. Format 39,8 x 119,8 cm, który został wybrany dla tego projektu pozwala na piękne wyeksponowanie migotliwych faktur.

Komponenty kolekcji rozbudzają kreatywność, można je dowolnie łączyć i tworzyć niepowtarzalne przestrzenie kąpielowe. Nasi Klienci mogą osobiście podziwiać skomponowaną w przestrzeni z jednej z łazienkowej ekspozycji kolekcję NIGHT QUEEN. Tworzą ją czarne i białe płytki ścienne oraz listwa dekoracyjna SPIRIT COOPER w modnym miedzianym kolorze. Wyjątkową właściwością tej serii jest powodowane strukturą połyskujących płytek optyczne wrażenie ruchu, falujące kafelki przypominają jedwabną muślinową kreację balową.

Kolekcja FASHION SPIRIT to kolejna wyjątkowa propozycja aranżacji wnętrza kąpielowego przygotowana dla gości Salonu Enano. Faktura płytek nawiązuje do wyprawionej skóry. Na tę dostojną kompozycję składają się czarne i białe płytki strukturalne, czarne płytki bazowe oraz szeroka listwa dekoracyjna SPIRIT COPPER.

Zapraszamy klientów do osobistego obejrzenia pozostałych aranżacji niepowtarzalnych kolekcji płytek Paradyż.

ul. Szajnochy 4

Bydgoszcz


TagI

Paradyż, partnerzy, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>