Matowoczarne baterie Deante 

Czarne baterie łazienkowe są prawdziwym hitem ostatnich sezonów! Tak naprawdę pasują do praktycznie każdej łazienkowej aranżacji. Mogą być uzupełnieniem łazienki urządzonej w stylu loft, minimalistycznej, nowoczesnej a także i klasycznej. Mogą być kontrastującym z białą ceramiką dodatkiem, lub tworzyć harmonijną całość we wnętrzach, w których dominuje ciemna kolorystyka.  Z całą pewnością jednymi z najlepszych są baterie Deante Arnika!

Seria Arnika – Wybór Roku 2019!

Kolekcja baterii Arnika została specjalnie zaprojektowana przez Małgorzatę Płoskońską. Pierwotnie dostępna była w kolorze chrom błyszczący, potem została uzupełniona o baterie czarne, matowe. Modele te posiadają lekko pochylone korpusy, dzięki którym użytkowanie ich jest jeszcze bardziej komfortowe. Baterie wannowe i prysznicowe posiadają lekko obły kształt. Uchwyty zostały zastąpione ukośnymi pokrętłami.

Czarne baterie – czy są trwałe?

Seria Arnika Deante, jest niezwykle efektowna. Czarne, matowe baterie przyciągają wzrok i nadają wnętrzu zupełnie innego, wyjątkowego charakteru. Nie tylko jednak design jest ich jedyną zaletą. Baterie Arnika są wyjątkowo trwałe a także odporne na wiele negatywnych czynników. Matowa, czarna powłoka jest nanoszona w procesie galwanizacji – nie jest malowana, jak jest w przypadku armatury innych producentów.

Kliencie, chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej wyjątkowej serii? Odwiedź koniecznie nasz salon!


TagI

baterie łazienkowe, czarna łazienka, czarne baterie łazienkowe, Deante


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>