Azalia – kolekcja armatury z kwiatowym motywem od Deante

Baterie stanowią nieodłączny element wyposażenia łazienki. Pełnią niezwykle istotną rolę i chyba nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić tego, by miejsce to mogło być w pełni funkcjonalne właśnie bez nich. Jednymi z częściej wybieranych przez Klientów naszego sklepu są baterie z linii Azalia Deante – wyjaśniamy dlaczego!

Azalia – ciekawy design w przystępnej cenie

Wiele z osób urządzających łazienkę, chce aby nie była ona powieleniem tego co ma sąsiad czy ktoś z naszych znajomych. Chcemy, aby nasze wnętrze było „jakieś”. Pragniemy, by wyróżniało się stylistyką, wzornictwem i by określało nas. Baterie Azalia od Deante z całą pewnością wyróżniają się designem a także i funkcjonalnością. Posiadają mocne, wyraźne zarysowane krawędzie.

Azalia posiada masywny korpus i dopasowaną kształtem dźwignię. Wybierając ten model, otrzymuje się baterię z dwiema dźwigniami! Jedna posiada ciekawe, kwiatowe zdobienie, druga natomiast jest całkowicie gładka. Takie rozwiązanie zwiększa znacznie możliwości aranżacyjne. Nawet w przypadku, gdy będziemy znudzeni kwiatowym dekorem, możemy zamienić go na wersję klasyczną. Sama wymiana nie jest skomplikowana i czasochłonna – a dzięki niej możemy szybko nadać łazienkowej przestrzeni innego charakteru.

Ciekawy design i funkcjonalność w jednym!

Wybierając wyposażenie do łazienki, często w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na wygląd danej rzeczy. Oczywiście jest on ważny, jednak tak samo istotne są ich parametry techniczne. To bowiem od nich w największej mierze zależy, czy  łazienka będzie funkcjonalna. Baterie łazienkowe Azalia, zostały wyposażone w ceramiczną głowicę, która odpowiedzialna jest za płynne, bezawaryjne działanie. Modele te posiadają na końcu wylewki napowietrzacze – aeratory, których zadaniem jest mieszanie wody z powietrzem. W rezultacie wypływająca woda ma większą objętość i jest przyjemna w kontakcie ze skórą. Takie proste rozwiązanie ma wpływ na wysokość rachunków za wodę, które mogą być niższe, nawet o 30%! Wybierając baterię do łazienki należy zwrócić uwagę także na długość okresu gwarancyjnego. Łazienkę remontuje się rzadko. Długi okres gwarancji jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktu.


TagI

baterie łazienkowe, Deante, ekspozycja


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>