Szkolenie dla wykonawców – systemy sanitarne Tece

24 stycznia 2020 roku w Salonie łazienek ENANO odbyło się szkolenie, którego tematyka dotyczyła systemów sanitarnych marki TECE.

Podczas spotkania poruszono zagadnienia z zakresu stelaży podtynkowych, odpływów liniowych, najbardziej optymalnych metod montażu oraz dopasowywania ich do strefy prysznica. Nie zabrakło cennych wskazówek dotyczących m.in. instalacji płytki spłukującej zlicowanej ze ścianą.

Wykonawcy, którzy wzięli udział w spotkaniu, zapoznali się z poprawnym montażem najnowocześniejszych stelaży i odpływów. Sugestie prowadzących spotkanie przedstawicieli okazały się cenne dla każdego zainteresowanego tego rodzaju tematyką.  

Podczas szkolenia nie zabrakło interesujących rozmów, wymiany doświadczeń oraz porad, które są szczególnie istotne dla początkujących w branży wykonawców. Wspólnie spędzony czas umilił poczęstunek w postaci przekąsek oraz ciepłych i zimnych napojów.

Mamy nadzieję, że kolejne szkolenia będą cieszyć się równie dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do obserwowania zakładki Aktualności, w której na bieżąco informujemy o planowanych szkoleniach i spotkaniach regularnie odbywających się w Salonie łazienek Enano.

Warto szkolić się
w najlepszym towarzystwie!

Zachęcamy do regularnego śledzenia ofert szkoleniowych w salonie Enano.


TagI

stelaże podtynkowe, szkolenia, Tece, wydarzenia


Może Cię również zainteresować

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>