Nowoczesny minimalizm czarnej armatury łazienkowej

Coraz więcej osób urządzając swoją łazienkę, sięga po czarną armaturę odchodząc od standardowych baterii chromowanych do których wielu z nas przywykło, z uwagi na ich powszechność. Ten aranżacyjnie bezpieczny wariant, wybierany był do większości łazienek, także z uwagi na dostępność i szerokość oferty produktowej.

Obecnie czarne baterie wybierają nie tylko zwolennicy odważnego designu, ale także osoby chcące wprowadzić do swojej łazienki powiew elegancji. Taki mocny akcent kolorystyczny świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznej łazienkowej stylistyce, jak i loftowym, nieco industrialnym wnętrzu.

Armatura w czarnym wydaniu, znakomicie będzie komponować się z białą umywalką lub wanną. Dopełnieniem takiej aranżacji może być glazura imitująca drewno lub beton architektoniczny. Podkreślenie surowości wnętrza stanowi dziś jeden z częściej wykorzystywanych motywów w aranżacji nowoczesnych łazienek.

Szeroki wybór produktowy czarnej armatury oraz zastosowanie rozwiązań podtynkowych sprawia, że wkomponuje się ona zarówno w minimalistyczne wnętrza małych łazienek w bloku, jak i w dużych domowych salonach kąpielowych z wykorzystaniem wanien wolnostojących.

Producenci baterii udostępniają klientom pełną gamę produktów – marka Cersanit posiada w swej ofercie dwie kolekcje armatury w czarnym, matowym wykończeniu: eleganckie i minimalistyczne INVERTO oraz CREA, z charakterystyczną smukłą wylewką. Zawierają one nie tylko standardowe baterie umywalkowe i nablatowe, ale także bidetowe, ścienne wannowo-natryskowe, podtynkowe i wolnostojące.

Warto pamiętać, że decydując się na czarne akcenty w postaci dodatków, kolor płytek i ceramiki powinien stanowić dla nich odpowiednio delikatne tło.

Inwestorzy czasem obawiają się czarnego wykończenia baterii z uwagi na potencjalne trudności z utrzymaniem czystości. Innowacyjne technologie i powłoki lakiernicze użyte do  produkcji baterii produkowanych przez Cersanit zapewniają łatwość w utrzymaniu czystości armatury w kolorze czarnym. Daje to znaczną oszczędność na środkach czyszczących, a bateria długo pozostaje czysta i bez nieprzyjemnych osadów z wody i mydlin.

Baterie w kolorze czarnym to strzał w dziesiątkę, dla osób chcących stworzyć nowoczesne, a zarazem funkcjonalne wnętrze łazienkowe. Czarna armatura nie tylko znakomicie spełnia swoją podstawową funkcję, ale także stanowi doskonały element dekoracyjny wnętrza.

Artykuł przygotowany przez markę CERSANIT.


TagI

baterie łazienkowe, Cersanit


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>