Regularnie organizowane w Salonie  Enano szkolenia dla wykonawców i instalatorów są świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, nawiązania interesującej współpracy, czy owocnie spędzonego czasu w towarzystwie osób z branży.

Spotkania zazwyczaj dzielą się na część teoretyczną i praktyczną. Na ich zakończenie wręczane są certyfikaty będące potwierdzeniem odbytego pod okiem specjalistów szkolenia.

14 października 2021 roku odbyło się kolejne tego typu szkolenie. Zorganizowane przez Salon łazienek Enano i producentów Cerrad oraz Renoplast zgromadziło liczną grupę słuchaczy. Specjaliści z firmy Cerrad – producenta płytek gresowych i klinkierowych do wnętrz i na taras – opowiedzieli o właściwościach technicznych pogrubionych płyt gresowych, czyli zyskujących popularność płytek gresowych. Zademonstrowali również nowość w swoim asortymencie, czyli stopnice V-shape wykonane przy pomocy opatentowanej przez firmę Cerrad technologii. Przedstawiciele firmy Renoplast – polskiego producenta profili okapowych, wsporników i podkładek tarasowych na balkony i nowoczesne tarasy – zaprezentowali techniki hydroizolacji podłoża oraz układania płyt w systemie wentylowanym.


Tags

Cerrad, plytki tarasowe, Renoplast, szkolenia, tarasy, wydarzenia


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>