Salon łazienek Enano w klubie Roca

Marka Roca jest jednym z wiodących producentów wyposażenia łazienek. Łazienka Roca jest przestrzenią nowoczesną, korzystającą z innowacyjnych technologii i materiałów, zaprojektowaną z myślą o indywidualnych potrzebach użytkowników.

Salon Enano przygotował dla swoich Klientów pełną ofertę produktową kolekcji Roca. Na naszej ekspozycji zobaczą Państwo najnowszą kolekcję Roca Hebe zaaranżowaną w specjalnie przygotowanej strefie tego producenta. Dla miłośników stylu vintage przygotowaliśmy kompletnie skomponowaną ekspozycję kolekcji Roca Carmen, która łączy klimat dawnych dni z nowoczesną technologią. Wśród prezentowanych w salonie produktów tej marki na szczególną uwagę zasługuje armatura w kolorze różowego złota Roca Rose Gold, nagradzana bateria Roca Insignia, kolorowa ceramika Roca Inspira czy Roca Beyond. W naszych 90 gotowych aranżacjach można zobaczyć również inne modele ceramiki, baterii, kabin prysznicowych, brodzików, wanien i dodatków łazienkowych. Wśród nich cieszące się niesłabnącą popularnością kolekcje Roca Gap czy wannę wolnostojącą Roca Ariane.

Salon łazienek Enano w związku z długoletnią i owocną współpracą z marką Roca jest nie tylko zaufanym dystrybutorem produktów marki Roca, ale również należy do elitarnego Clubu Roca. Po spełnieniu  wysoko stawianych przez markę Roca wymogów nasz salon uzyskał najwyższy stopień członkostwa w Clubie Roca uzyskując poziom członkostwa PLATINIUM.

Dzięki tak wysokiemu wyróżnieniu przez producenta możemy każdemu Klientowi, który zakupi w naszym salonie produkty marki Roca udzielić przedłużonej gwarancji na produkty.

Ceramika sanitarna

  • 10 lat na ceramikę
  • 2 lata na powierzchnię Maxi Clean

Stelaże podtynkowe

  • 12 lat na ramę stelaża

Armatura

  • 12 lat na szczelność zaworów ceramicznych
  • 7 lat na korpus i jakość powierzchni chromowanych
     i Niqueldur

Wanny i brodziki akrylowe

  • 9 lat na powierzchnię akrylu
  • 2 lata na pozostałe elementy

Wanny stalowe i żeliwne

  • 7 lat

Jedynym warunkiem przyznania przedłużonej gwarancji jest właściwe wypełnienie przez Klienta elektronicznego wniosku o przyznanie gwarancji zamieszczonego na stronie www.gwarancje.roca.pl Wniosek taki może być uzupełniony bezpośrednio przy zakupie produktu w naszym salonie, w czym chętnie pomogą nasi pracownicy lub wypełniony samodzielnie w wolnej chwili w terminie 30 dni od daty zakupu.

Zapraszamy

klientów indywidualnych oraz projektantów do obejrzenia produktów marki Roca
i skorzystania z naszej oferty.


TagI

baterie łazienkowe, brodziki prysznicowe, ceramika, ekspozycja, kabiny prysznicowe, partnerzy, Roca, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>