Lampy Nowodvorski

Oświetlenie łazienki nie tylko podkreśla walory estetyczne wnętrza, ale wpływa również na jego funkcjonalność i samopoczucie użytkownika. Prawidłowe oświetlenie łazienki wymaga montażu kilku źródeł światła: głównego, bocznego przy lustrze lub nad nim. Walory estetyczne wnętrza można dodatkowo podkreślić doświetlając poszczególne obszary łazienki.

Nie bez znaczenia pozostaje oczywiście wygląd lamp. Salon łazienek ENANO udostępnia szeroki wybór lamp naszego Partnera biznesowego – producenta oświetlenia Nowodvorski Lighting. Jest to polski producent, który wykonuje swoje wyjątkowe oprawy świetlne w Polsce już od kilkudziesięciu lat. Wielokrotnie zdobywane nagrody w dziedzinie designu udowadniają, że doświadczenie firmy Nowodvorski idzie w parze z wyznaczaniem najlepszych trendów.

Inspirujące ekspozycje stref kąpielowych ENANO ułatwią wybór produktów nawet najbardziej wymagającym klientom.

Dla osób ceniących kreatywne rozwiązania Salon łazienek ENANO zaproponował innowacyjny sposób projektowania oświetlenia.

System Cameleon daje nieograniczoną możliwość skomponowania wielopunktowych lamp.

Dobór przewodów, kloszy i opraw pozostaje dowolny, co umożliwia stworzenie lamp dopasowanych do indywidualnego gustu klienta i wymogów łazienki.


TagI

ekspozycja, lampy, Nowodvorski, partnerzy, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>