Oristo – jeden z najlepszych producentów mebli łazienkowych

Meble łazienkowe ułatwiają funkcjonalną organizację łazienki, a modne minimalistyczne formy wpisują się w nowoczesne wnętrza. Marka Oristo, której jest Partnerem biznesowym jest Salon Łazienek ENANO, produkuje meble o prostych, klasycznych, modnych kształtach.

Kolekcja wyjątkowych mebli Oristo Louis

Na szczególną uwagę zasługuje jednak kolekcja Oristo, która wyróżnia się nienachalną dekoracyjnością przy zachowaniu geometryczności sylwetki mebla - Oristo Louis nawiązuje do popularnego w latach 20. XIX wieku stylu art deco.

Meble Oristo Louis idealnie wpisują się we współczesne wnętrza i trendy, nadając aranżacjom oblicze luksusu i ekstrawagancji. Kolekcję Oristo Louis można dopasować do większości modnych stylów. Producent proponuje zastosowanie mebli Oristo Louis w stylistyce klasycznej, wnętrzu loftowym, art deco i toskańskim.

Goście Salonu łazienek Enano mogą osobiście ocenić nietuzinkowy charakter mebli Oristo Louis, bowiem udostępniliśmy je w specjalnie przygotowanej aranżacji. Szafka Oristo Louis została wkomponowana we wnętrze urządzone w stylu romantycznym. Ta ekspozycja z pewnością przypadnie do gustu naszym Klientkom. Biała szafka została dopasowana do koloru ścian. Całość dopełnia charakterystyczny dla stylu romantycznego motyw florystyczny płytek ściennych oraz dodatki w kolorze pudrowego różu.

Meble łazienkowe Oristo w Salonie łazienek Enano

Ekspozycja Salonu łazienek Enano zawiera również bogatą ofertę kolekcji producenta Oristo w klasycznych formach, wśród nich są m.in. meble przeznaczone do małych łazienek jak np. Oristo Siena o głębokości zaledwie 22 cm i wyposażone w praktyczny schowek, czy zestawy meblowe cechujące się oryginalną, bardzo wygodną formą uchwytu jak Oristo Skagen. Popularnością cieszy się także kolekcja Oristo Montebianco, która łączy ponadczasowe, tradycyjne formy z nowoczesną funkcjonalnością.


TagI

meble łazienkowe, Oristo, partnerzy, umywalki, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>