Rozwijamy swoje kompetencje – szkolenia dla pracowników

Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją. Podnosimy swoje kompetencje, dzięki regularnym szkoleniom branżowym, które organizowane są w na miejscu w Salonie lub podczas wyjazdów szkoleniowych.

Z myślą o swoich Klientach stajemy się coraz bardziej profesjonalna kadrą doradców.

Byliśmy m.in. z wizytą w siedzibie firmy Radaway w Jasinie niedaleko Poznania oraz w Gdańsku, gdzie rezyduje Roca.

Radaway jest producentem wysokiej jakości kabin prysznicowych, posiada swój dział konstrukcyjny i projektantów oraz własną linię produkcyjną. Hiszpańska firma Roca swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 1997 r. Obecnie dwie nowoczesne fabryki w Gryficach i Gliwicach produkują kompleksowy asortyment wyposażenia łazienki: ceramikę, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, w tym z hydromasażem, kabiny, brodziki, meble łazienkowe oraz dodatki.

Dzięki zaproszeniu firmy Progres mieliśmy okazję także uczestniczyć w szkoleniu wraz z grupą Ceramika Końskie i zobaczyć na żywo proces produkcji popularnych płyt tarasowych Stargres (2.0 oraz 3.0). W pełni zautomatyzowana linia produkcyjna robi ogromne wrażenie. Dostępne w naszej ofercie płyty tarasowe Stargres to najwyższej jakości produkty, które wyróżniają się nie tylko wieloletnią wytrzymałością, ale również atrakcyjną stylistyką.

Odbyliśmy również szkolenie w fabryce Cerrad. Zakład produkcyjny Cerrad w Starachowicach jest jednym z najbardziej rozbudowanych fabryk płytek ceramicznych na świecie. Najnowsze technologie umożliwiają produkcję okładzin gresowych o największych dostępnych w Polsce wymiarach 160x320 cm. Produkty marki Cerrad charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi i niepowtarzalnym wzornictwem, co daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Nie zatrzymujemy się w biegu. Zdobywamy wiedzę o naszych produktach, żeby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Zapraszamy do naszego salonu i do rozmowy z naszymi doradcami.


TagI

szkolenia, wydarzenia


Może Cię również zainteresować

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>