Excellent w Salonie łazienek Enano

Salon łazienek Enano proponuje swoim Klientom tylko najlepsze, sprawdzone produkty, dlatego podejmuje współpracę wyłącznie z uznanymi producentami wyposażenia wnętrz.

Excellent to polska firma, która od ponad 30 lat oferuje kompleksowe, niezawodne wyposażenie łazienki. Marka Excellent to klasa sama w sobie.

Salon łazienek Enano wśród swojej bogatej ekspozycji artykułów łazienkowych specjalne miejsce dedykował firmie Excellent, wyznaczając dla niej indywidualną strefę. Strefa Excellent zawiera prezentację wybranych produktów, m.in. wanien akrylowych, wanien z chromoterapią, armatury, ceramiki, zestawów podtynkowych i dodatków łazienkowych. Na uwagę zasługuje także kabina typu walk-in z szybą z giętego szkła.

Chromoterapia w wannach Excellent

Kolory odgrywają w naszym życiu istotna rolę. Jedne z nich działają na nas kojąco, inne pobudzająco, ale mogą mieć także działanie terapeutyczne. Współczesna łazienka coraz częściej przypomina salon spa, a nowoczesna technologia pozwala na korzystanie z dobroczynnych właściwości wody i kolorów jednocześnie. Excellent oferuje możliwość zamontowania w wannie nowoczesnych i energooszczędnych diod RGB Power LED, które zamienią kąpiel w wyjątkowe doświadczenie. W naszym salonie mogą Państwo obejrzeć przyścienną wannę Exellent Lila z 4-punktową chromoterapią oraz prostokątną wannę Exellent Pryzmat z chromoterapią 8-punktową.

Diody RGB – scalone z powierzchnią wanny i praktycznie niewyczuwalne dotykiem – wytwarzają terapeutyczne światło w barwach: niebieskiej, żółtej, pomarańczowej, fioletowej, zielonej i czerwonej. Każdy z kolorów wspomaga leczenie, uspokaja, bądź działa rozluźniająco, barwę można dobrać pod względem dolegliwości, czy indywidualnych preferencji. System chromoterapii jest sterowany za pomocą dotykowego panelu zabudowanego w rancie wanny. Projektanci z firmy Excellent zadbali o to, żeby technologia nie przytłaczała nas dodatkowymi elementami, dlatego panel jest zupełnie płaski, subtelny i – tak jak diody – niewyczuwalny dotykiem.

Zapraszamy do obejrzenia

naszej wyjątkowej

ekspozycji produktów Excellent.

ul. Szajnochy 4

Bydgoszcz


TagI

baterie łazienkowe, chromoterapia, Excellent, miski WC, partnerzy, wanny akrylowe, wanny wolnostojące, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>