Geberit – funkcjonalne rozwiązania do łazienki

Przemyślanie zaprojektowana łazienka uwzględnia nie tylko aspekt wizualny, czy techniczny, dobry projekt zaplanowany jest przede wszystkim pod kątem funkcjonalności i indywidualnych potrzeb użytkowników. Łazienka wyposażona w wielozadaniowe meble pomieści wszystkie niezbędne przedmioty domowników, sprawi, że we wnętrzu zapanuje ład i harmonia.

Osoby, które poza modnym oszczędnym, minimalistycznym geometrycznym wzornictwem cenią praktyczność wyposażenia łazienkowego z pewnością rozważą ofertę mebli firmy Geberit.

Salon łazienek Enano przygotował dla swoich Klientów zestawy trzech kolekcji atrakcyjnych mebli wyposażonych w użyteczne systemy przechowywania. Dzięki dostępnym w salonie aranżacjom łazienek osobiście ocenią Państwo zalety serii: ACANTO, MYDAY oraz XENO 2.

Geberit Acanto – smukła modułowa seria

Smukła, elegancka linia mebli ACANTO skrywa w swym wnętrzu wiele praktycznych rozwiązań.

Wnętrze szafki podumywalkowej z dwoma szufladami pomaga utrzymać porządek dzięki dodatkowym wkładom w szufladzie, lustrzana szafka podwieszana z drzwiami została wyposażona w półki boczne, oświetlenie, zintegrowany port USB oraz powiększające lusterko, dodatkowe lusterko wbudowano także w tylną ściankę szafki bocznej. Tablica magnetyczna pozwala na dowolne ustawienie pudełek i swobodne korzystanie z przedmiotów w nich umieszczonych. Słupek wiszący zaopatrzono w półki i szufladę zamykaną na kluczyk.

Geberit MyDay – funkcjonalność w zaokrąglonym kształcie

Kolekcja Geberit MyDay dzięki zaokrągleniom zyskuje wrażenie subtelności i przytulności, co dodatkowo podkreśla ciepła kolorystyka mebli – beż w odcieniu taupe. Wnętrze samodomykającej się szuflady podumywalkowej wyposażono w maty antypoślizgowe i oświetlenie LED. Eleganckie podświetlenie zostało umieszczone także w lustrze, co łączy jego funkcję użytkową z wyjątkową estetyką. Słupek boczny zawiera eleganckie półki przedzielone szklanymi ściankami oraz w drzwiach bocznych kieszenie na kosmetyki.

Geberit Xeno2 – fuzja minimalizmu i miękkich linii ceramiki

Minimalistyczna kolekcja Xeno2 to kompozycja geometrycznych brył obitych szarym płótnem o strukturze drewna. Wygodny system otwierania push-to-open umożliwia łatwy dostęp do szuflad wyposażonych w przegródki i zintegrowane podświetlenie LED. Podświetlone zostało także lustro, które dopełnia całość kolekcji.

Meble Geberit zaskakują pomysłowością i elegancją rozwiązań przechowywania przedmiotów łazienkowych. Jeśli zainteresowały Państwa opisane kolekcje, zapraszamy do ich obejrzenia w Salonie łazienek ENANO.


TagI

ekspozycja, Geberit, meble łazienkowe, miski WC, partnerzy, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>