Laufen – światowy lider w branży łazienkowej

Designerska aranżacja łazienki wymaga wyposażenia jej w asortyment atrakcyjny, funkcjonalny i dobry jakościowo. Jak urządzić wnętrze, kiedy obecny rynek oferuje tyle możliwości od wielu producentów? Dobranie elementów łazienkowych od jednego wytwórcy spełniających jednocześnie każdy z wymogów dobrego designu jest jak najbardziej możliwe. Wszechstronność jest bez wątpienia cechą marki Laufen.

Laufen to szwajcarski producent, który od ponad 125 lat łączy oryginalny design z autorską produkcją ceramiki łazienkowej.  

Bogactwo asortymentu Laufen pozwala na kompletne skomponowanie łazienki, która posłuży na lata użytkowania i z pewnością zachwyci oko niejednego estety. Klienci Salonu łazienek ENANO mogą personalnie ocenić nietuzinkowy wygląd i jakość wykonania produktów Laufen. Przygotowaliśmy ekspozycję najatrakcyjniejszych kolekcji i poszczególnych wyrobów różnych serii produktów marki Laufen.

Laufen Sonar – oryginalność w najlepszym stylu

Zapadająca w pamięć jest bez wątpienia kolekcja Sonar. Cechą charakterystyczną linii Sonar jest subtelne ryflowanie. W ekspozycji Laufen Sonar znajduje się: wanna wolnostojąca z półką, złota szafka podumywalkowa z blatem 80 cm oraz umywalka nablatowa, a także misa podwieszana o gładkiej fakturze z wolnoopadającą deską WC.

Wyjątkowa i luksusowa kolekcja Laufen New Classic

Kolejna warta zauważenia kolekcja Laufen udostępniona w Salonie łazienek to New Classic, która na pewno przykuje uwagę Klientów ceniących klasyczny luksus. Szczególnie harmonijnie prezentuje się obła umywalka nablatowa wraz z lustrem, dopełnieniem  są akcesoria: ceramiczna półka na mydło, pojemnik na szczoteczki.

Kartell by Laufen w Salonie łazienek Enano

W Salonie łazienek ENANO obejrzą Państwo także kolekcję Laufen Kartell, a w niej: białą matową szafkę pod umywalkę 58x45 cm z umywalką 60x46 cm, toaletę myjącą podwieszaną Rimless, nieprzeciętny taboret w kolorze szarym dymionym, a także czarną półkę ścienną. Całość aranżacji dopełnia oryginalne lustro w okrągłej złotej ramie.

Lustra Kartell by Laufen dostępne są w trzech metalizowanych kolorach chromowanym, złotym i miedzianym, z ozdobią wnętrze łazienki jak i salonu.

Seria Laufen Palomba – naturalne piękno

Warto wspomnieć również o kolekcji Palomba. Fason tej linii inspirowany jest rzeźbiarską siłą żywiołu natury, którym jest woda. W Salonie łazienek Enano obejrzą Państwo umywalki z tej kolekcji – wolnostojącą oraz nablatową – które zwracają uwagę swym pięknym organicznym kształtem. Na ekspozycji wyróżnia się także wanna wolnostojąca Palomba z wyszukanym profilowanym oparciem. Gładka matowa powierzchnia materiału Sentec, z którego jest wykonana, zapewnia atrakcyjny efekt wizualny i jest przyjemna w dotyku. Dodatkowym atutem jest antypoślizgowość oraz możliwość naprawienia niewielkich uszkodzeń czy rys. 

Laufen PRO – dobry design oraz wysoka jakość w zrównoważonej cenie

Oryginalny design i najwyższa jakość produktów zazwyczaj łączy się z wysoką ceną. Firma Laufen w trosce o kieszeń swoich klientów, stosując produkcję optymalizującą koszty, zaprojektowała specjalną kolekcję asortymentu łazienkowego w korzystnej cenie – serię Pro. Produkty z odnowionej wersji serii Pro – Pro S także znajdują się na ekspozycji Salonu łazienek Enano. Zapraszamy do obejrzenia!


TagI

baterie łazienkowe, ekspozycja, meble łazienkowe, miski WC, partnerzy, umywalki, wanny wolnostojące, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>