Płytki gresowe Stargres w Salonie łazienek Enano

W projektowaniu łazienek istotną kwestią jest odpowiedni wybór wykończenia ścian i podłóg. Trwałym i estetycznym materiałem wykończeniowym jest gres naturalny.

Polski producent płytek gresowych Stargres oferuje produkty w najwyższej jakości, które charakteryzują się nie tylko wysoką odpornością na ścieranie i warunki atmosferyczne, ale także pięknym, niepowtarzalnym designem. Stargres posiada płytki drewnopodobne, imitujące beton, marmur lub grafit oraz płytki w różnorodnych wzorach.

Firma Stargres produkuje płytki do wnętrz, do łazienki (w tym płytki antypoślizgowe), do kuchni oraz na taras (również na schody zewnętrzne).

Płytki dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, także prostokątnych i sześciokątnych, w grubościach od 9 do 30 mm.

Salon łazienek Enano posiada różnorodne wzory i formaty płytek Stargres oraz wykonane z ich użyciem oryginalne ekspozycje łazienek. Klienci do swoich łazienek często wybierają szare matowe płytki gresowe, gdyż nie tylko pięknie się prezentują, ale są również łatwe w utrzymaniu czystości.

Kompozycje szarych płytek gresowych można ocieplić zestawiając je z drewnopodobnymi, dodatkowe płytki dekoracyjne nadają wnętrzu oryginalnego charakteru. W salonie Enano prezentujemy ciekawą aranżacje z użyciem płytek Stargres: PURE GRAY, TRIBECA i SUOMI BROWN.


TagI

partnerzy, płytki gresowe, plytki tarasowe, Stargres, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>