Prysznic w łazience – kabiny prysznicowe Radaway

Częsty dylemat podczas projektowania łazienki to wybór między prysznicem a wanną.

Osoby dysponujące małą powierzchnią łazienkową z pewnością zdecydują się na prysznic, ponadto taka forma codziennej higieny pozwala na mniejsze zużycie wody. Korzystanie z prysznica jest bardziej ekonomiczne i ekologiczne niż użytkowanie wanny.

Osoby, które podjęły decyzję o zamontowaniu prysznica, znajdą satysfakcjonujące rozwiązania dla swojej łazienki w Salonie łazienek ENANO. Salon podjął współpracę z uznanym producentem kabin prysznicowych – polską firmą Radaway.

Radaway w swojej ofercie posiada kabiny prysznicowe, kabiny walk-in, drzwi wnękowe, a także parawany nawannowe, brodziki prysznicowe oraz brodziki podpłytkowe.

Produkty marki Radaway cechują się niewątpliwą funkcjonalnością, różnorodnością wymiarów, szeroką ofertą typów kabin i atrakcyjną estetyką. Radaway oferuje profile w modelach frame i factory dostępne ze szkłem przejrzystym, satynowym, brązowym, grafitowym, Mirror i UltraClear®, w kolorach: złotym, czarny, białym, chromowym. Radaway realizuje również zamówienia na indywidualne, niestandardowe kabiny oraz oferuje możliwość wykonania graweru lub nadruku na szkle.

Ekspozycja kabin prysznicowych Radaway w Salonie łazienek Enano

Klienci Salonu łazienek Enano mogą obejrzeć różnorodne aranżacje produktów marki Radaway.

W ekspozycjach znajduje się m.in. awangardowa, składająca się wyłącznie ze szkła i czarnej ramy kabina walk-in MODO XL. Jej wysokość może sięgać 3 m, a profil montowany do sufitu stwarza niespotykane wcześniej możliwości aranżacyjne. Grubość szkła w kabinie MODO XL wynosi 10 mm, co zwiększa jej stabilność. Ten model kabin można instalować z brodzikiem lub jak w ekspozycji – bezpośrednio do podłogi. Przestronne kabiny typu walk-in sprawdzą się idealnie podczas użytkowania przez osoby starsze i niepełnosprawne.

Dla naszych Klientów zadbaliśmy o kompletną prezentację kabin Radaway, dlatego można u nas zobaczyć kabiny złote, białe, czarne i chromowane w wersji klasycznej oraz chrome+. Na uwagę zasługuje szczególnie biała kabina ESSENZA PRO WHITE KDJ w aranżacji z płytkami imitującymi czarny marmur przełamany białymi i złotymi żyłami. Wzrok przykuwa także złota kabina Radaway wyeksponowana na tle płytek w kolorze butelkowej zieleni. Z kolei kabiny chromowane i czarne – tak popularne w ostatnich czasach – zobaczyć można u nas w kilku różnych wersjach.

Radaway wyróżnia się na tle innych marek oferując dostosowanie kabin do indywidualnych preferencji. W jednej z łazienek Salonu Enano wykonano, na przykład, oryginalną kabinę IDEA KDJ z lustrem. Dzięki Radaway mamy także możliwość zainstalowania uchwytu na szybie, co jest minimalistycznym i wygodnym rozwiązaniem. Wieszak w kolorze chromu można zobaczyć na szkle drzwi kabiny prysznicowej serii ARTA.

Bardzo atrakcyjnie prezentuje się także kabina z nadrukiem na szkle lub z grawerem, co także mogą osobiście ocenić goście naszego Salonu.


TagI

brodziki prysznicowe, grawer na szkle, kabiny prysznicowe, nadruk na szkle, partnerzy, współpraca


Może Cię również zainteresować

Czy kabiny walk-in są praktyczne? Nowi producenci kabin walk-in w Salonie łazienek Enano (Kermi, New Trendy i Sanswiss)

Czy kabiny walk-in są praktyczne? Nowi producenci kabin walk-in w Salonie łazienek Enano (Kermi, New Trendy i Sanswiss)
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>