Wanny Polimat

Po ciężkim dniu nic tak nie odpręża jak gorąca kąpiel. Klienci naszego salonu, którzy są entuzjastami takiej formy relaksu, znajdą wannę odpowiednią dla swoich wymagań i dopasowaną do rozmiaru łazienki. Salon łazienek Enano jest bowiem partnerem jednego z najlepszych producentów wanien – polskiej, rodzinnej firmy Polimat.

Polimat niemal od 30 lat oferuje produkty najwyższej jakości, trwałości i niezawodności w korzystnej cenie. Salon łazienek Enano eksponuje spory wybór wanien marki Polimat.

Osoby ceniące luksus i elegancję z pewnością zainteresują wanny wolnostojące, które zmienią zwykłą łazienkę w ekskluzywny salon kąpielowy. Oryginalną propozycją wanien wolnostojących firmy Polimat, którą można obejrzeć w naszym salonie jest wanna wolnostojąca IDA. Jej subtelną, opływową sylwetkę dodatkowo podkreśla wmontowane oświetlenie. Warto wspomnieć, że jego barwę można zmienić zgodnie z upodobaniami. 

Polimat dostosowuje swoje produkty do potrzeb klientów, dlatego nawet osoby pozbawione pełnej sprawności fizycznej nie muszą rezygnować z przyjemności, jaką daje kąpiel w wannie. Wanny dla osób starszych i niepełnosprawnych z wyjmowanym siedziskiem i otwieranymi drzwiami posiadają niski próg i silną konstrukcję – zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania. W Salonie łazienek ENANO obejrzą Państwo, m.in. wannę dla seniora VOVO kolorze białym.


TagI

partnerzy, Polimat, wanna z drzwiami, wanny akrylowe, wanny wolnostojące, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>