Tapety – to niemodne? Nic bardziej mylnego!

Mówi się, że tapety wyszły z mody. Najczęściej jest to stwierdzenie osób, które nie orientują się na rynku projektowania wnętrz, a na pewno nie znają kolekcji tapet winylowych MILANO od BN WALLS. Ten holenderski producent tapet działa na rynku od 1926 roku i od pokoleń dostarcza designerskie rozwiązania z dziedziny projektowania wnętrz.

Gdzie sprawdzi się tapeta?

Tapety są idealnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia. Różnorodność kolorów i wzorów, pozwala na zaprojektowanie pomieszczeń w swój indywidualny sposób. Niezależnie od tego czy mówimy o salonie, jadalni czy łazience odpowiednia tapeta będzie dobrym rozwiązaniem. Należy pamiętać o doborze właściwej tapety do danego pomieszczenia. Nie chodzi tutaj o wzór, lecz o jej cechy (np. odporna na wilgoć).

Tapeta płótnem naszych czasów

Firma BN WALLS ma w swojej ofercie dziesiątki różnych wzorów. W asortymencie znajdą się tapety basicowe (w jednym kolorze)graficzne czy strukturalne. Nie każdemu jednak odpowiadają projekty narzucone przez producenta. Naprzeciw temu, holenderska firma wychodzi z rozwiązaniem jakim jest możliwość zaprojektowania swojej własnej tapety. Niczym jak na płótnie możemy „namalować” wzór naszego wymarzonego materiału. Szeroka gama narzędzi, którą BN WALLS daje do dyspozycji robi wrażenie, pozwoli wykazać się nawet najbardziej kreatywnym Klientom.

Tapeta nie musi być nudna, a na pewno nie jest niczym co wyszło z modny. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu rozwiązaniem i chcesz stworzyć coś niepowtarzalnego w swoim domowym zaciszu, koniecznie odwiedź Salon łazienek Enano i zapoznaj się z dostępnymi katalogami firmy BN Walls.


TagI

katalogi, tapety


Może Cię również zainteresować

Łazienka z motywem kwiatowym

Łazienka z motywem kwiatowym

Tapeta w łazience

Tapeta w łazience
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>