Wiosna w pełni – czas pomyśleć o ogrodzie, balkonie lub tarasie

Każdy z nas zauważył, że mamy już wiosnę. W związku z tym jest to odpowiednia pora, żeby zadbać o swój ogród. Z doświadczenia wiemy, że w ogrodzie zawsze jest coś do zrobienia. Niekiedy powiew świeżości w wystroju ogrodu czy prace remontowe są konieczne. Z pomocą śpieszy nikt inny, jak nasz Salon Enano.

O podłożu słów kilka

Wspomnieliśmy powyżej o remontach czy renowacjach. Po zimie zdarza się, że nawierzchnia naszego tarasu lub balkonu jest popękana i nie nadaje się do dalszego użytku. Idealnym rozwiązaniem będą płytki tarasowe firmy Cerrad oraz Stargres. Obie firmy posiadają w swojej ofercie szeroki wybór płyt gresowych, sprawdzających się jako podłoże na taras, balkon, podjazd czy bezpośrednio w towarzystwie powierzchni zielonych. 

Płytki z rodzaju 2.0 (grubość 2 cm) oraz 3.0 (grubość 3 cm), zapewniają trwałość, stabilność i bezpieczeństwo podczas codziennych aktywności w ogrodzie czy na tarasie lub balkonie. Niezależnie od Twoich potrzeb, w salonie Enano znajdziesz bogaty asortyment marki Cerrad oraz Stargres, który spełni Twoje oczekiwania.

Mam już projekt, ale jak to zamontować?

Skoro o tarasach i balkonach mowa, to co z rozwiązaniami montażowymi? O to też zadbaliśmy. W salonie Enano współpracujemy z liderem w branży produkcji profili okapowych, wsporników i podkładek tarasowych na balkony i nowoczesne tarasy – firmą Renoplast. Nie jest to nasza pierwsza styczność z tą marką. Producent ten powinien być już Państwu znany z cyklu naszych darmowych szkoleń dla wykonawców odbywających się w naszym salonie. Swoją drogą – serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie (więcej informacji na naszych social mediach). Jeśli szukasz firmy, która dostarczy Tobie kompleksowych rozwiązań do zabudowy nawierzchni tarasu czy balkonu, to idealnym wyborem będzie właśnie oferta firmy Renoplast. Asortyment, ofertę i doradztwo znajdziesz w naszym salonie Enano.

Jasno nie tylko w dzień

Mamy już gotowy taras, ale co z oświetleniem ogrodu? Wieczory są coraz cieplejsze, więc jest to doskonała okazja, by spędzać je na zewnątrz swojego domowego zacisza. Ów wieczory rozświetli nam oświetlenie ogrodowe marki Nowodvorski Lighting. W ofercie tego producenta znajdziecie Państwo pełną gamę rozwiązań oświetleniowych do ogrodu. Produkty firmy Nowodvorski łączą w sobie klasyczną funkcjonalność z jakością wykonania i różnorodnym designem. Niezależnie w jakim stylu wykonany jest Wasz ogród, znajdziecie Państwo coś dla siebie. Lampy stojące, wiszące, ścienne, kinkiety czy plafony – wszystko to do znalezienia w salonie Enano.

To co? Gotowi na wiosenne prace ogrodowe?


TagI

Balkony, ekspozycja, ogród, oświetlenie ogrodowe, partnerzy, tarasy, współpraca


Może Cię również zainteresować
  • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
    >