Współpracy z uczelniami, ciąg dalszy

Kolejna wizyta za nami. Tym razem mieliśmy przyjemność spotkać się z gośćmi z Politechniki Bydgoskiej. Tematem wizyty była nasza przyszła współpraca z Wydziałem Sztuk Projektowych, Wydziałem Architektury Wnętrz oraz Wydziałem Wzornictwa Politechniki Bydgoskiej. Jako jeden z wiodących salonów łazienek w województwie, chcemy stworzyć perspektywy do rozwoju naszym przyszłym projektantom. Praktyki studenckie, pomoc dydaktyczna czy oferty współpracy to tylko część możliwości, jakie mogą pomóc rozwinąć skrzydła studentom z bydgoskiej uczelni. Spotkanie zdecydowanie można uznać za udane – nie możemy doczekać się pierwszych efektów naszej współpracy.

Serdecznie dziękujemy Panu dr hab. Romualdowi Fajtanowskiemu, prof. PBŚ, Dziekanowi Wydziału Sztuk Projektowych oraz Paniom – dr hab. Katarzynie Tretyn, prof. PBŚ, Kierownikowi Katedry Architektury Wnętrz oraz dr Ewie Raczyńskiej-Mąkowskiej, Kierownikowi Katedry Wzornictwa za wizytę i liczymy, że nasza współpraca będzie owocna.

Stawiamy na rozwój, stawiamy na naszych studentów. Do zobaczenia (już wkrótce) na Politechnice Bydgoskiej i w salonie Enano.


TagI

partnerzy, projektanci, studenci, uczelnia, współpraca


Może Cię również zainteresować

Żegnamy rok 2023

Żegnamy rok 2023
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>