Chemia budowlana w aranżacji łazienki – marka KERAKOLL

Podczas remontu czy aranżacji łazienki skupiamy się głównie na wyborze kafelków, sanitariatów i ogólnej stylizacji tego pomieszczenia. Równie ważnym i nieodzownym elementem jest wybór chemii budowlanej. Na rynku istnieje cała masa producentów klejów do płytek, fug i uszczelniaczy. Dlatego dobór właściwych materiałów często staje się problematyczny. Naprzeciw wychodzi Salon Łazienek Enano wraz z marką Kerakoll.

Asortyment marki Kerakoll

Ten producent chemii posiada swojej ofercie całą gamę produktów, które ułatwią prace wykończeniowe w Twojej łazience. Na wyróżnienie zasługują przede wszystkim produkty z rodziny EKO. Marka Kerakoll oferuje produkty pochodzenia organicznego (kleje, spoiwa, uszczelniacze),  które idealnie wpisują się w aktualny trend greenbuildingu czyli budownictwa ekologicznego. Gama produktów Fugabella Color to wybór 50 kolorów dekoracyjnych spoin cementowo-żywicznych do płytek, mozaik i marmurów. Poza tym w ofercie Kerakoll znajdują się m.in. artykuły do przygotowania podłoża, do układania parkietu i wykładzin elastycznych czy naprawy i wykończenia betonu i murów.

Marka Kerakoll w salonie Enano

W ramach naszej współpracy z powyższym producentem, posiadamy wiele udogodnień dla naszych Klientów. W każdy ostatni czwartek miesiąca przedstawiciel marki Kerakoll jest do Państwa dyspozycji – z przyjemnością opowie o ofercie produktowej oraz odpowie na wszystkie pytania dotyczące dostępnego w salonie asortymentu. Na czwartkowe spotkania serdecznie zapraszamy wykonawców – reprezentujący firmę przedstawiciel rozwieje wszelkie wątpliwości i poradzi, w jaki sposób należy korzystać z produktów Kerakoll. W naszej ofercie znajduje się również możliwość zamówienia materiałów firmy Kerakoll przez telefon, bezpośrednio na plac budowy. Dowóz zamówienia leży po naszej stronie – jest to komfortowe rozwiązanie, na które często decydują się nasi Klienci. Firma Kerakoll jest również częstym gościem na naszych darmowych szkoleniach dla wykonawców, gdzie zdradza szczegóły produktowe i doradza w kwestii doboru materiałów.

Produkty Kerakoll w naszych salonowych aranżacjach

W naszym salonie posiadamy wiele pokazowych inspiracji łazienkowych do dyspozycji Klientów. Każdy element/produkt użyty do wykonania aranżacji jest opisany, tak aby Klient wiedział, jakie materiały użyć do odtworzenia danej łazienki w domowym zaciszu. Nie inaczej jest z materiałami chemii budowlanej od Kerakoll. Jeśli w naszych aranżacjach została wykorzystana fuga lub ozdobny uszczelniacz od firmy Kerakoll, każdy nasz Klient znajdzie taką informację. Jest to bardzo wygodne nie tylko z perspektywy kupującego, ale również projektantów. W Enano dbamy o to, aby komunikacja między producentem a finalnym Klientem była jak najbardziej łatwa i transparentna.


TagI

ekspozycja, Kerakoll


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>