Imitacja cegły w aranżacji łazienki

Wykorzystanie prawdziwej cegły podczas prac aranżacyjnych stanowi duże wyzwanie. Grubość cegły oraz specyfika tego materiału, nie sprzyja użyciu jej w pomieszczeniach czy na elewacji. Z drugiej strony, aranżacje korzystające z tego materiału bywają niepowtarzalne i bardzo efektowne. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które łączy w sobie łatwość montażu i wyjątkową stylistykę. Idealnie sprawdzą się płytki klinkierowe imitujące cegłę od firmy Cerrad.

Mnogość wzorów i kolorów zadowoli każdego klienta i wpisze się w niejeden projekt. Możliwość wykorzystania jej pod prysznicem lub klasycznie na ścianach, otwiera wiele opcji dla osób marzących o stylowej łazience. Ciężkie i ciemne barwy sprawdzą się w bardziej industrialnych aranżacjach w połączeniu z czernią i drewnem, natomiast jasne warianty idealnie uwypuklą projekty w „żywszej” kolorystyce. Płytki Cerradodporne na zarysowania, wykruszenia i zabrudzenia, co zwiększa trwałość materiału i możliwość cieszenia się nimi przez długie lata. Odwzorowanie materiału stoi na bardzo wysokim poziomie.

W Salonie łazienek Enano znajdziesz szeroką gamę produktów Cerrad z tej kategorii. Odwiedź nas i sprawdź nasze aranżacje wykorzystujące płytki marki Cerrad.

ul. Szajnochy 4

Bydgoszcz


TagI

boksy łazienkowe, cegła, Cerrad, ekspozycja, imitacja cegły, kabiny prysznicowe, klinkier, płytki


Może Cię również zainteresować

Grzejniki dekoracyjne Zehnder

Grzejniki dekoracyjne Zehnder
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>