Marmurowa łazienka ze złotą armaturą

Przedstawiamy kolejny projekt łazienki, który wyszedł spod ręki projektanta współpracującego z naszym salonem – Leszka Nojmana. Projekt został oparty o dwie zjawiskowe kolekcje marki Tubądzin: Marmo d'Oro oraz Regal Stone.

Eleganckie skontrastowanie czerni i bieli to klasyka, która sprawdza się w wielu łazienkach. W tym wypadku czarne gresy rozświetlone siecią białych nici zostały zestawione z płytkami imitującymi biały marmur. Efektowny wzór czarnych płytek został dodatkowo podkreślony oświetleniem LED. Złote elementy wyposażenia współgrają z jasnoszarymi i złotymi żyłami kamienia. Czarne meble łazienkowe i biała ceramika tworzą z płytkami dobraną parę.  Szafki z lustrem powiększają optycznie przestrzeń, a jednocześnie zapewniają miejsce do przechowywania. Nie brakuje tutaj zresztą innych praktycznych elementów, jak np. półka wnękowa w strefie prysznica, półka i szafka nad toaletą, czy szeroka szafka umywalkowa z pojemnymi szufladami.

Umów się
z projektantem

Zapraszamy na spotkanie przy kawie. Po wybraniu dogodnego dla terminu w przyjaznej atmosferze ustalimy szczegóły projektu Twojej wymarzonej łazienki. 


TagI

czarno-biała łazienka, ln dekor, Marmo d'Oro, płytki marmurowe, projekt łazienki, Regal Stone, Tubądzin, złote baterie


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>