AD NATURALNIE w Salonie łazienek Enano

Osoby, które doceniają piękno i niepowtarzalność ręcznego rzemiosła z pewnością zainteresują się produktami polskiej firmy AD NATURALNIE. Źródłem inspiracji dla wyrobów AD jest natura – kamień jako element przyrody jest surowcem, z którego tworzone są umywalki i akcesoria AD.

W Salonie łazienek Enano odkryją Państwo niepowtarzalne piękno czarnej, inspirowanej wulkanem, wykonanej z granitu umywalki nablatowej GALERAS, której tekstura porównana została do nocnego, gwieździstego nieba. Natomiast biała, dostępna do obejrzenia w ekspozycji marmurowa umywalka KELUD urzeka delikatnym, szarym użyleniem.

Wanny akrylowe, które również oferuje firma AD i dla których stworzenia źródłem natchnienia były kształty lodowców, zachwycają dostojnym wyglądem. W Salonie łazienek ENANO znajdziecie Państwo monolitycznej formy model wolnostojącej wanny PRESENA. Poza zapadającym w pamięć, nowoczesnym designem – wanna wyróżnia się przyjemną w dotyku strukturą. W innej aranżacji prezentujemy wannę przyścienną UPSALA dedykowaną do niewielkich łazienek. Jej prosta ścianka krótszego boku w połączeniu z parawanem nawannowym – umożliwia wygodne korzystanie z prysznica. Zaokrąglony kształt jednego z narożników wanny oszczędza miejsce w małej przestrzeni. Zintegrowana obudowa wygląda pięknie i ułatwia utrzymanie czystości.

AD NATURALNIE łączy w swoich produktach naturalność, piękno, prostotę i praktyczne podejście do projektowania. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na produkty tej marki odwiedzając nasz salon. 

W celu osobistego ocenienia walorów wyjątkowych produktów AD zapraszamy do Salonu łazienek Enano. 

ul. Szajnochy 4

Bydgoszcz


TagI

ad naturalnie, ekspozycja, partnerzy, umywalki, umywalki kamienne, umywalki nablatowe, wanny wolnostojące, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>