Grupa Moderator naszym Partnerem

Mamy przyjemność poinformować, że Grupa Moderator dołączyła do grona naszych Partnerów. Ten lokalny deweloper działa już ponad 30 lat, co czyni go jednym z liderów na rynku mieszkaniowym w Bydgoszczy. W swoich inwestycjach skupia się na nowoczesności i funkcjonalności mieszkań. Tworzy osiedla mieszkaniowe oraz mniejsze budynki przeznaczone na apartamenty.

W ofercie Partnera nie zabraknie ciekawych propozycji mieszkaniowych np. Osiedle Symfonia czy Osiedle Industria. Obie lokalizacje wyróżniają się bliskością do centrum, ale również spokojnym klimatem i dużą ilością zieleni. Propozycje Grupy Moderator sprawdzą się idealnie jako wymarzone „M” dla rodzin z dziećmi, jak i osób ceniących sobie ciszę oraz spokój. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera. W związku z naszą współpracą, mamy doskonałą propozycję dla Klientów Grupy Moderator.

Oferta specjalna dla Klientów Grupy Moderator

Dla każdej osoby, która zdecyduje się na zakup swojej wymarzonej nieruchomości za pośrednictwem naszego Partnera, mamy niespodziankę. Klienci otrzymają voucher uprawniający do 15% rabatu na zakupy w naszym Salonie. Wymarzone mieszkanie to wymarzona łazienka.

W celu zapoznania się ze szczegółami promocji zapraszamy do odwiedzenia  

Salonu Łazienek Enano.

ul. Szajnochy 4

Bydgoszcz


TagI


Może Cię również zainteresować

Łazienka dla seniora

Łazienka dla seniora
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>