Enano salon łazienek Bydgoszcz - Design Biofilny

Zaproś naturę do swojej łazienki – Design Biofilny

Zaproś naturę do swojej łazienki i stwórz prawdziwą oazę spokoju. Ludzie zawiązani są z naturą, jako istoty żywe najlepiej funkcjonują w otoczeniu świata roślin i zwierząt. Biofilny Design to projektowanie umożliwiające przywrócenie do otoczenia człowieka przyrody. Dostęp do światła dziennego, obecność roślin, atrybutów natury takich jak kamień, drewno uspokoją i poprawią samopoczucie użytkownika wnętrza.

Płytki imitujące drewno

Idealnym rozwiązaniem do łazienki jest wybór płytek drewnopodobnych, ciekawą propozycją produktową są płytki ścienne i podłogowe Acero Ochra 20x120 cm marki Cerrad.
Ciepło koloru i struktury drewna Acero Ochra zostało zrównoważone chłodnym odcieniem betonu Lukka Grafit 97,7x39,7 cm, całość dopełniają jasne płytki Lukka Bianko 79,7x39,7 cm.

Dopełnienie aranżacji - dekoracje

Nie bez znaczenia pozostaje wystrój łazienki, a jego podstawą są oczywiście rośliny doniczkowe, które nie tylko zdobią ale i oczyszczają powietrze we wnętrzu,
Idealnym wyborem do łazienkowej naturalnej strefy relaksu jest wolnostojąca wanna Zoe Polimat, której kształt, wyprofilowane krawędzie umożliwiają wygodną i odprężającą kąpiel.


TagI

aranżacja łazienki w Enano


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>