Tece – blisko Ciebie w Salonie łazienek Enano

Tece to producent, którego wyjątkowa, nowoczesna i zróżnicowana oferta produktowa zakresu techniki instalacyjnej i grzewczej umożliwia pełną swobodę aranżacyjną.
W asortymencie TECE znajdują się m.in.

  • popularna wśród naszych Klientów toaleta myjąca TeceOne
  • stelaże podtynkowe z bogatym asortymentem ozdobnych przycisków spłukujących
  • terminal toaletowy przyciski spłukujące do WC
  • odwodnienia, w tym ozdobne odpływy liniowe

Przyciski spłukujące Tece w Salonie łazienek Enano

Przyciski spłukujące są nieodzownym komponentem podtynkowego systemu spłukującego.
Wyposażenie łazienki w odpowiednie do stylu aranżacji przyciski może być kłopotliwe. Salon łazienek Enano udostępnia swoim Klientom szeroki wybór przycisków spłukujących do WC i do pisuaru marki Tece. Oferta przycisków TECE jest niezwykle różnorodna pod względem kolorystyki, stylu, kształtu oraz funkcjonalności. Wszystkie produkty zgrupowano w kolekcje: Square, Loop, Solid, Velvet, Planus, Now, Ambia, Base.

TECEsquare

TECESquare to płaskie przyciski ze stali nierdzewnej, nagrodzone Design Plus Prize i Reddot Design Award 2010 a także nominowane do Designpreis Deutschland w latach 2010 i 2011. Odpowiednie do uruchamiana z przodu lub od góry,  przegrodzone, z dwoma ilościami wody – do całościowego i częściowego spłukania. Pokryte powłoką zapobiegającą zostawianiu odcisków palców.

Na szczególną uwagę zasługuje obudowa w wersji szklanej do montowania tzw. zlicowanego. Fronty dostępne są w wersji z białego, zielonego lub czarnego szkła. Montaż zlicowany sprawia, że przycisk wygląda jak część ściany, co dodaje powierzchni lekkości i elegancji. 

TECEloop

Przyciski TECEloop to rozwiązanie dla indywidualistów. Wyróżnia je wielość kombinacji materiałów i kolorów oraz możliwość montażu zlicowanego. System modułowy TECEloop to aż 104 sposoby na dopasowanie ozdobnego przycisku do osobistych potrzeb. Niektóre z nich można obejrzeć wśród eksponowanych w naszym salonie aranżacji.

TECEsolid

Charakteryzuje się minimalistycznym designem i geometryczną formą. W wersjach do uruchomienia z przodu i z góry - do pisuaru z uruchamianiem manualnym lub elektronicznym (TECEfilo-solid). Przycisk wyróżnia się wyjątkową trwałością użytkowania, przeznaczony zwłaszcza do toalet publicznych. Wzmocniony plastikową ramka montażową, która umożliwia dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą. Dostępny w wersji ze stali nierdzewnej szczotkowanej, z powłoką zapobiegającą powstawaniu odcisków palców lub bez. Kompatybilne ze wszystkimi uniwersalnymi spłuczkami TECE. Przyciski TECEsolid dostępne są w pięciu wariantach wzorniczych, tj. biały połysk, biały matowy, chrom połysk, stal nierdzewna szczotkowana oraz stal nierdzewna szczotkowana "anti-fingerprint".

TECEvelvet

Przycisk w matowym, odpornym na czynniki zewnętrzne, przyjemnym w dotyku wykończeniu.
Wykonany z materiału FENIX NTM® dzięki czemu przycisk TECEvelvet jest nie tylko atrakcyjny wizualnie ale również- wyjątkowo odporny na działanie czynników zewnętrznych
Dostępne w sześciu wariantach.

TECEplanus

Przyciski wykonane ze stali nierdzewnej. Mają wiele zalet – solidne wykonanie i niski poziom hałasu czyni je idealnymi do miejsc publicznych, jak restauracje, hotele czy sklepy. Szczególnie, że zostały wyposażone w dodatkową ochronę przed kradzieżą. Dostępne wersje kolorystyczne: biały, stal szczotkowana, chrom błyszczący, biały matowy,antyczna miedź, stary mosiądz, biały.

TECEnow

TECEnow to przycisk o płaskiej powierzchni i minimalistycznym wyglądzie, z możliwością do montażu zlicowanego, na dwa rodzaje spłukiwania: z małą i z duża ilością wody. Do uruchamiana z przodu lub od góry. Dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych: czarny, chrom matowy, chrom błyszczący, biały, czarny matowy, czarny. Ponadto, dostępny jest w wersji antybakteryjnej, wykorzystującej jony srebra, a przez to idealny do stosowania w szpitalach czy domach opieki.

TECEambia

Ten przycisk to żywa historia. Jest pierwszym przyciskiem spłukującym oferowanym przez markę Tece. Jego prosta forma i niewielkie rozmiary sprawiają, że wciąż odnajduje się w nowoczesnych aranżacjach łazienek.

TECEbase

Prostokątne, klasyczne klawisze, na dwa rodzaje spłukiwania z mała i z duża ilością wody.
Standardowy przycisk spłukujący do WC z prostokątnymi klawiszami. Kompatybilny z wszystkimi spłuczkami TECE Dostępny w wersjach: biały, chrom połysk, chrom matowy.


TagI

ekspozycja, odpływy liniowe, partnerzy, przyciski spłukujące, stelaże podtynkowe, toalety myjące, współpraca


Może Cię również zainteresować

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>