Nowości na rynku od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszych handlowców

Każda branża musi się rozwijać i dostosowywać swoje rozwiązania do zmieniających się potrzeb swoich klientów. Nie inaczej jest z marką TECE i Ich nowościami produktowymi w ofercie stelaży podtynkowych oraz przycisków spłukujących. W Salonie łazienek Enano również stawiamy na rozwój i poszerzanie swojej oferty, aby móc zaproponować naszym Klientom jak najlepsze rozwiązania do wymarzonej łazienki. Z tego powodu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu produktowym prowadzonym przez specjalistów marki TECE.

Nowy stelaż podtynkowy od TECE

Podczas aranżacji swojej wymarzonej łazienki staramy się optymalnie dostosować wybrane rozwiązania do posiadanej powierzchni aranżacyjnej w szczególności, gdy mamy mało miejsca do dyspozycji. Decydując się na stelaż podtynkowy, musimy uwzględnić wymiary i wysokość montażową takiej instalacji. Ze względu na charakter konstrukcji często wykluczało się go z aranżacji mieszczących się na poddaszu lub innych niskich przestrzeniach. Tak było do niedawna. Marka TECE wychodzi naprzeciw tym problemom ze swoim nowym stelażem podtynkowym o wysokości montażowej 750 mm.

Co to oznacza dla klienta? Dzięki tak kompaktowej konstrukcji problem z montażem w niskich powierzchniach zostaje rozwiązany. Taka wysokość montażowa idealnie spiszę się w sytuacji, gdy miejsca mamy mało, a zależy nam na nowoczesnym i eleganckim wystroju. Jest to również dobra wiadomość dla osób planujących umieszczenie stelaża podtynkowego oraz umywalki nablatowej w jednej instalacji. Dzięki temu umywalka nablatowa i przycisk spłukujący znajdują na tej samej płaszczyźnie.

Przycisk spłukujący nie musi być nudny, ba może, być Smart!

W dzisiejszym świecie smart staje się prawie wszystko. Trend ten dotarł również do przycisków spłukujących. Marka Tece zaprezentowała stelaże z rodziny TECEprofil, które wraz z odpowiednimi przyciskami mają funkcję TECE higiene flush. Jak to działa?

Toaleta, a właściwie mechanizm spłukujący połączony jest z aplikacją mobilną o nazwie TECEsmartflow, za pomocą której możemy zaprogramować częstotliwość samoistnego spłukiwania się wody w naszej toalecie. W aplikacji dostosowujemy ciśnienie spłukiwanej wody, temperaturę oraz jej ilość. Istnieje możliwość zaprogramowania sposobu działania toalety w zależności od dni tygodnia (weekend lub dni robocze). Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie większej higieny w toalecie, gdy nikt z niej nie korzysta. Woda, która znajduje się w misce od dłuższego czasu, może powodować nieprzyjemny zapach oraz stać się siedliskiem bakterii. TECE zdaje sobie z tego doskonale sprawę, czego dowodem jest ów technologia.

Podczas szkolenia zaprezentowane zostały również możliwości dostosowywania wyglądu i materiałów, z których wykonany będzie nasz przycisk. Możliwości customizacji przycisków są ogromne. Poczynając od stylu przycisku, układu jego „guzików” poprzez kolorystykę, a na materiale, z którego będzie wykonany kończąc.

Wzornik, dzięki któremu zaprojektujesz swój własny przycisk spłukujący, już niebawem w naszym Salonie. O aktualnie dostępnych w naszym Salonie przyciskach i ich kolekcjach pisaliśmy szerzej w innym artykule, do którego przeczytania zachęcamy.

Wiedza nie tylko dla handlowców

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy poszerzyć swoją wiedzę produktową i zapoznać się z nowościami w branży, które oferuje marka TECE. W Enano stawiamy na rozwój naszego zespołu, ale również na przekazywanie wiedzy naszym Klientom. Dzięki temu wspólnie z Klientem będziemy mogli dostosować odpowiednie rozwiązania do Jego wymarzonej łazienki. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem, w którym specjalista marki TECE zaprezentuje oraz przekaże najważniejsze informacje o nowych rozwiązaniach tego producenta.


TagI

ekspozycja, nowości, partnerzy, stelaże podtynkowe, szkolenie, Tece, współpraca, wydarzenia


Może Cię również zainteresować

Lampy, które łączą pokolenia

Lampy, które łączą pokolenia
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>