Enano salon Łazienek - Hansghrohe - niemiecka perfekcja i niezawodność

Hanshrohe – niemiecka perfekcja i niezawodność

Hansgrohe to ceniony na rynku producent armatury sanitarnej, firma została założona w 1901 r. w Niemczech. Hansgrohe oferuje bezkonkurencyjnej jakości baterie łazienkowe i kuchenne, a także głowice oraz rączki prysznicowe. Marka Hansgroche wykorzystuje technologię umożliwiającą odpowiedzialne korzystanie z wody, produkty Hansgrohe cechuje funkcjonalność i wysoka estetyka wykonania.

Hansgrohe w strefie łazienki

Produkty Hansgrohe do prysznica - Plusify przeznaczone są do małej łazienki, delikatny strumień wody - Powder Rain zapewnia relaksującą kąpiel i optymalne zużycie wody dzięki technologii Eco Smart. Technologia Select umożliwia wybór strumienia za pomocą przycisku, natomiast funkcja QuickCleen pozawala na usuwanie osadów z kamienia przez potarcie.

Prysznice Plusify są dostępne w wersjach kolorystycznych: czerń, matowa biel oraz chrom.

Umuwalkowa bateria Finoris 230 -  jednouchwytowa bateria z wyciąganą wylewką 2jet i kompletem odpływowym Push-Open z strumieniem Power Rain i laminarym. ComfortZone 230 zapewnia nieograniczoną przestrzeń podczas czynności w łazience. Baterię cechuje minimalizm i proste wzornictwo wyciąganej wylewki, swoboda kontrolowania ilości i temperatury wody.

Hansgrohe w strefie kuchni

W obszarze kuchni Hansgrohe oferuje baterie zlewozmywakowe, zlewozmywaki oraz kombinacje zlewozmywaków.

Hansgrohe dostarcza zróżnicowane i atrakcyjne wzornictwo baterii kuchennych chromowanych oraz w kolorach stali szlachetnej.Technologia Select pozwala włączyć i wyłączyć strumień wody za dotknięciem dłoni lub nawet ramienia. Comfort Zone, poprzez wysokość wylewki i możliwość jej wyciągania, udostępnia dodatkową strefę użytkową i swobodę działania, wylewka obraca się o 110, 150 oraz 360 stopni. Dwu-obrotowa bateria Select pozwala na dowolne umiejscowienie przycisku włączania i wyłączania wody oraz regulacji temperatury i intensywności strumienia.

Zlewozmywaki Hansgrohe charakteryzują się minimalistycznym designem, funkcjonalnością i długą żywotnością. Dostępne są w pięciu wariantach wielkości i w szerokości brzegu od 400 do 660 mm, w wersji pojedynczego zlewozmywaka z ociekaczem lub bez oraz w wariancie zlewozmywaka z dwoma komorami. Zlewozmywaki można montować w jednej linii z blatem i na blacie. Kombinacje zlewozmywaków składające się z zlewozmywaka, systemu sBox oraz baterii kuchennych posiadają oddzielny mechanizm obsługi na przednim brzegu zlewozmywaka.


TagI

baterie kuchenne, baterie łazienkowe, partnerzy


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>