Gadżety reklamowe ENANO

Gadżety reklamowe pełnią nie tylko promocyjną funkcję, zwiększają rozpoznawalność i ocieplają wizerunek firmy, ponadto są sympatycznym upominkiem dla Klientów, czy partnerów biznesowych.W Salonie łazienek ENANO wszyscy Klienci podczas dłuższych konsultacji lub zamówień towaru częstowani są aromatyczną kawą, dlatego pomysł stworzenia kubka dedykowanego ENANO był pierwszą, trafioną propozycją na wyjątkowy souvenir związany z Firmą.

Kobieta w wannie

Łazienka jako rzeczownik rodzaju żeńskiego jest przestrzenią kojarzoną z kobietą, wiąże się z paniami również dlatego, iż jest ściśle zawiązana z strefą relaksu i pielęgnacji urody najbardziej cenioną przez płeć piękną. Pierwszą grafiką powstałą na zgrabnym kubku, w kolorach podyktowanych identyfikacją wizualna logo ENANO - biało-czarnym,  była właśnie kobieta w wannie, która w trakcie kąpieli, pijąc gorącą, kawę wybiera projekt łazienki.


Ilustracja została najpierw naszkicowana ręcznie przez naszego grafika, rysunek opatrzono, wymyślonym w dziale marketingu hasłem - "Kawa W ENANO na dobry początek/ 90 łazienek którą wybierasz?". Już wtedy ekspozycja Salonu liczyła 90 gotowych łazienek.

Zwierzaki ENANO

Z myślą o najmłodszych, którzy często wraz z rodzicami są bywalcami Salonu zrodził się pomysł umieszczenia na kubkach wizerunku zwierząt i tak kolejno powstawały, wyglądające z wanny: łoś oraz niedźwiedź, a w dalszym etapie projektu: słoń i stojąca pod prysznicem żyrafa. Zwierzęta ENANO zagościły również na ekologicznych torbach i bilbordach, a także na autobusach miejskich: wśród nich pojawił się również lew spoczywający pod baterią wannową, a niedźwiedź dumnie zasiadł na toalecie.

Smycze ENANO

Zwierzęta ozdobiły także smycze ENANO, które w znacznej ilości - ponad 10 tysięcy sztuk - trafiły do około 40 lokalnych szkół podstawowych i uczniów w klasach 1-3. Akcję Smycze ENANO w Szkołach wsparły Firmy partnerskie: Deante, Geberit, Kludi, Paradyż, Radaway, Ravak oraz Roca.


TagI

artykuły firmowe, Gadżety Reklamowe, marketing, upominki Enano


Może Cię również zainteresować

​Szefowa na dywaniku :) Rozmawiamy z Właścicielką Salonu łazienek Enano — Panią Ewą Nanowską

​Szefowa na dywaniku :) Rozmawiamy z Właścicielką Salonu łazienek Enano — Panią Ewą Nanowską
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>