Leszek Nojman – projektant, który branżę łazienkową poznał od podszewki

Pasja do projektowania, wiedza produktowa, samozaparcie i motywacja do zdobywania wiedzy; o projektancie, który wyspecjalizował się w tworzeniu koncepcji wnętrz łazienkowych.

Projekt łazienki gratis

Z usług projektanta można obecnie bez problemu skorzystać w większości sklepów z wyposażeniem wnętrz. Taka dogodność umożliwia zaplanowanie i wyposażenie wnętrza – w tym również łazienki – w najdrobniejszy nawet szczegół. Oferta projekt łazienki udzielana za niewielką dopłatą lub jako gratis do zakupionego towaru – jest już dość powszechna (i oczywiście dostępna również w naszym Salonie).

Zawód projektant

Zawód projektanta ostatnimi czasy również stał się dość modny. Uczelnie wyższe, wszelkie kursy projektowe lepiej lub gorzej przygotowują przyszłych projektantów do pracy.
Z czyjej usługi więc skorzystać, komu powierzyć urządzenie swojego wnętrza, aby było zgodne z wymarzoną estetyką i jednocześnie funkcjonalne? Jeśli usługa projektowa jest dodatkiem do zakupionego towaru należałoby wybrać salon z najbogatszą ofertą produktową oraz projektanta, który zdobył już doświadczenie w zawodzie. Wprawiony projektant, zaznajomiony z producentami i ich asortymentem wykona zlecone zadanie poprawnie, pomoże wybrać najlepsze produkty, w korzystnej cenie.

Projektant z  doświadczeniem

Jako największy Salon łazienek w Bydgoszczy oferujemy najbogatszy wybór produktów wyposażenia łazienek w regionie. Nasz projektant Leszek Nojman może poszczycić się ponad 10 letnim doświadczeniem w projektowaniu łazienek i nie tylko...
Leszek podczas rozmowy opowiedział o swojej pracy i o ścieżce do zawodu.

Początki - praca w salonie łazienek

"Nikogo nie można niczego nauczyć", twierdzi polski wybitny fizyk kwantowy, Andrzej Dragan,
co znaczy, że jeśli nie przyswoimy wiedzy samodzielnie, zostaniemy nieukami, którym wiedzę bezmyślnie "wbito do głowy..."


Leszek Nojman swoją drogę zaczynał jako młody, 19-letni ambitny pracownik salonu łazienkowego. Były to początki projektowania wnętrz dla klientów, tworzenia wizualizacji na topornych jeszcze wersjach programów 3D. Leszek samodzielnie szybko przyswajał technikę obsługi programu AutoCad, był już również zaznajomiony z asortymentem łazienkowym. W międzyczasie poznawał preferencje klientów, uczył się sprostać ich potrzebom, a nawet wychodzić naprzeciw oczekiwaniom. Korzystał również z kursów doszkalających, zaczął projektować nie tylko łazienki, ale i kompletne wnętrza domów. Podczas tych 12 lat pracy w branży łazienkowej Leszek Nojman stał się prawdziwym ekspertem w strefie projektowania łazienek. Zaufało mu już sporo osób, z jego usług korzystała nawet bydgoska lekkoatletka Pani Iga Baumgart Witan.

Jakie łazienki wybierają nasi Klienci?

Pytany o preferencje klientów Leszek bez zastanowienia charakteryzuje: klienci wybierają wnętrza jasne, klasyczne, zestawienia bieli i czerni; szarości. A jaki styl łazienki lubi sam Projektant? Odnajduję się w ciemnych barwach. Leszek Nojman jest sympatycznym, wyważonym człowiekiem, który "zna się na swojej robocie". Co najważniejsze, potrafi słuchać ludzi, a projekty cierpliwie omawia z klientami i nanosi korekty aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Prywatnie Leszek Nojman jest w trakcie budowania własnego, domu; łazienki zaprojektował sam, oczywiście w ciemnych tonacjach. W wolnym czasie Projektant dba o kondycję fizyczną przemierzając swoje ulubione trasy rowerem.TagI

Leszek Nojman, ln dekor, projekt łazienki, projektanci


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>