Piękno ręcznego rzemiosła i tradycji polskiego dmuchanego szkła – lampy Embassy Interiors

Dmuchane szkło 

Tradycyjne metody produkcji szkła sięgają XIX wieku, dmuchanie masy szklanej pozwala stworzyć klosz wyjątkowej swoistości i piękna, z którym nie mogą się równać wyroby produkcji automatycznej. Lampy Embassy Interiors na pewno zdobędą swoich zwolenników wśród osób ceniących ręczne rzemiosło i niuanse, takie jakie chociażby sposób załamywania się światła na szklanej oprawie i rozchodzenia się łagodnych refleksów promieni we wnętrzu.

"I drobnostek nie należy lekceważyć, bo one są podstawą doskonałości, a doskonałość nie jest drobnostką"           

Michał Anioł

Detale opraw Embassy Interiors wykonane są z litego szlachetnego mosiądzu, który zabezpieczony jest jedynie woskiem, więc elementy mosiężne z czasem pokryją się subtelną patyną, co nada im dodatkowego, niepowtarzalnego uroku.

Elegancka minimalistyczna forma

W ofercie Embassy Interiors znajdują się lampy wiszące, ścienne oraz lampy stołowe. Wspólną cechą opraw jest prosta geometryczna forma, nawiązująca do klimatu Modernizmu, designu Bauhausu i Art Deco. W Salonie Łazienek Enano obecnie można obejrzeć kolekcje: Kule Refleksyjne, Szklane Lampy Wiszące Czarna Kopenhaga oraz Szklane Lampy Wiszące Płomyk. Zachęcamy do zapoznania się z kompletnym wyborem wzorów lamp znajdującym się na stronie Producenta.


TagI

Embassy Interiors, lampy


Może Cię również zainteresować

Lampy, które łączą pokolenia

Lampy, które łączą pokolenia
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>