Kanapo-wanna, czyli nasz pomysł na mebel

Nie da się ukryć, że nasz salon zawsze się wyróżniał. Jesteśmy kojarzeni z wieloma akcjami reklamowymi i zaangażowaniem w różne zewnętrzne inicjatywy. Od dłuższego czasu szukaliśmy czegoś co oprócz zwierzaków mogłoby być wizytówką salonu Enano. W końcu w naszych głowach pojawił się pewien pomysł, a konkretnie kanapo-wanna. 

Od projektu do realizacji

Na samym początku musieliśmy opracować plan działania oraz wstępny projekt naszej wyjątkowej kanapy. Kolor wanny, siedziska i obszyć nie jest przypadkowy. Odpowiadają kolorystyce naszej marki są spójne z resztą naszych działań marketingowych. Wykonanie takiego mebla nie było proste. Głownie ze względu na materiał, z którego została wykonana wanna - akryl. W związku z tym musieliśmy być bardzo ostrożni przy wycinaniu wanny.

Po wykonaniu odpowiednich nacięć, należało wypełnić powstałe szczeliny i dokonać pomiarów potrzebnych tapicerowi. Na dwa tygodnie pożegnaliśmy się z wanną, która powędrowała do pracowni tapicerskiej na kolejny etap prac

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania

Po dwóch długich tygodniach w końcu nadszedł ten dzień. Już nie wanna, a kanapo-wanna zawitała do naszego salonu. Piękny czarny kolor w połączeniu z głęboką czerwienią sprawił, że zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Od tego momentu kanapo-wanna Enano stała się kolejną wizytówką naszego salonu. Oprócz swoich walorów wizualnych zachwyca również wygodą. Testowaliśmy i potwierdzamy - siedzi się wspaniale. Nie ma wątpliwości, że nasza kanapo-wanna potowarzyszy nam na wielu eventach czy szkoleniach odbywających się w salonie. Oczywiście wanna jest dostępna również dla naszych klientów, których zachęcamy do wypróbowania mebla i zrobienia sobie kilku zdjęć. Nie da się ukryć, że tego typu rozwiązanie jest ewenementem na skalę polski, a może nawet świata. Kto wie jakie jeszcze metamorfozy wyposażenia łazienkowego przyjdą nam do głowy.


TagI


Może Cię również zainteresować

Łazienka dla seniora

Łazienka dla seniora
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>