Rodźko Dewelopment kolejnym Partnerem Enano

Z przyjemnością informujemy, że naszym kolejnym partnerem został Rodźko Dewelopment. Ten lokalny deweloper już od ponad 20 lat, tworzy przyjazne miejsca zamieszkania dla Bydgoszczan. W swoich inwestycjach stawia na dobre zagospodarowanie przestrzeni i wygodę mieszkańców, połączoną z nowoczesnym stylem. W ofercie naszego partnera znajdują się nieruchomości na osiedlach mieszkaniowych oraz w kilkurodzinnych willach.

Deweloper trafia w swoich inwestycjach do szerokiej grupy klientów poprzez trafione lokalizacje nieruchomości. Dla osób chcących mieszkać blisko centrum – Osiedle „Nowoczesne”, a dla ceniących odpoczynek od zgiełku miasta Osiedle „Olszynki”. Rodźko Dewelopment to doskonały wybór dla osób stawiających na różnorodność wyboru i doświadczenie dewelopera. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera, a tymczasem mamy dla Państwa dobrą informację.

Oferta specjalna dla Klientów Rodźko Dewelopment

Każdy klient naszego partnera otrzyma voucher uprawniający do 15% rabatu na zakupy w naszym Salonie. Zadbaj nie tylko o wymarzony dom , ale również o łazienkę.

W celu zapoznania się ze szczegółami promocji zapraszamy do odwiedzenia  

Salonu Łazienek Enano.

ul. Szajnochy 4

Bydgoszcz


TagI

partnerzy, Rodźko Dewelopment, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>