Nasza współpraca z deweloperem Lem-Bud

Kolejny deweloper dołączył do naszego grona Partnerów. Tym razem mowa o firmie Lem-Bud. Od ponad 16 lat zajmuje czołowe miejsce na rynku branży budowlanej w naszym mieście. W swoich inwestycjach stawia na praktyczność przestrzeni, jej nowoczesność oraz otoczenie w postaci terenów zielonych. Projektując osiedla mieszkaniowe, deweloperowi zależy na zachowaniu jak największej ilości zieleni, pierwotnie rosnącej w miejscu inwestycji.


Propozycje mieszkaniowe naszego Partnera to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, jaki i osób chcących odpocząć od codziennego zgiełku miasta. Najnowsza inwestycja, jaką jest Osiedle „Panorama Wiślana” to kolejny dowód na praktyczne i nowoczesne podejście dewelopera do tworzenia osiedli mieszkaniowych. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego Partnera, a tymczasem mamy doskonałą okazję dla wszystkich Klientów Lem-Bud.

Oferta specjalna dla Klientów Lem-Bud

Każdy Klient naszego partnera otrzyma voucher uprawniający do 15% rabatu na zakupy w naszym Salonie. Wymarzone „M” nie obędzie się bez wymarzonej łazienki.

W celu zapoznania się ze szczegółami promocji zapraszamy do odwiedzenia  

Salonu Łazienek Enano.

ul. Szajnochy 4

Bydgoszcz


TagI

Lem-Bud Deweloper, partnerzy, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>