Aranżacja łazienki do ważna sprawa i warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Tak też zrobiła Pani Iga Baumgart-Witan urządzając nie tylko swój nowy dom, ale również wymarzoną łazienkę. W taki sposób poznaliśmy Panią Igę i rozpoczęliśmy naszą współpracę. Zanim zdradzimy szczegóły, warto przybliżyć Państwu sylwetkę naszej Bohaterki.

Iga Baumgart-Witan - złota medalistka Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020

Rodowita Bydgoszczanka, dla której sport już od dzieciństwa był całym życiem. Swoją pasję przekuła w szereg osiągnięć w dyscyplinie, jaką jest sztafeta i biegi na dystans. Nasza lekkoatletka posiada na swoim koncie szereg osiągnięć m.in. złoto na mistrzostwach Europy czy srebro na Mistrzostwach Świata. Jest także złotą medalistką Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w sztafecie mieszanej. Długo by pisać o karierze sportowej Pani Igi, ale nawet sportowcy marzą o wyjątkowej łazience. Dlatego zwróciła się do nas.

Nasza współpraca z Panią Igą

Wszystko zaczęło się od niepozornej wizyty Pani Igi w naszym Salonie. W Enano interesujemy się sportem, dlatego od razu poznaliśmy naszą bydgoską lekkoatletkę. Rozmowa z handlowcami, konsultacje z naszym projektantem Leszkiem i już wiedzieliśmy, że w aranżacji łazienek Pani Igi pomoże Enano. Pani Iga zdecydowała się również na wyposażenie z pomocą zespołu Enano pozostałych pomieszczeń w swoim domu w Jagodowie, m.in. w postaci części oświetlenia, płytek wielkoformatowych na podłogę, zlewozmywaka do kuchni czy lameli do salonu.

Jak to w branży projektowej bywa, zdarzają się jakieś zmiany. Tak też było i tym razem. Spotkanie z naszym projektantem, Panią Igą oraz mężem Pani Igi urozmaicił najmłodszy członek rodziny - przeuroczy mops Carlos.

Projekt gotowy, wyposażenie wybrane - czas na dostawę. W tym również nie pozostawiliśmy Pani Igi bez pomocy. Całe zamówienie dostarczyliśmy osobiście do świeżo zakupionego domu naszej lekkoatletki.

Prace ruszyły w najlepsze, a na efekt końcowy trzeba było trochę poczekać. Opłacało się! Łazienki Pani Igi zachwyciły nas od pierwszej chwili. Płytki zamówione na podłogę do salonu to czyste piękno, które w połączeniu z lamelami na ścianie tworzą niepowtarzalną kompozycję. Długo można byłoby się zachwycać, lecz nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie dali Państwu możliwości zobaczenia tego co my. Oprócz zadowolenia Pani Igi i wspaniałych łazienek, efektem naszej współpracy jest film podsumowujący całą drogę lekkoatletki do wymarzonej łazienki. Drogę, którą przeszła razem z Salonem łazienek Enano.

Film podsumowujący naszą współpracę z Panią Igą Baumgart-Witan

Oto on – zapowiadany od pewnego czasu film podsumowujący naszą współpracę z Panią Igą Baumgart-Witan – bydgoską lekkoatletką, która rozsławiła nasze miasto tytułem mistrzyni olimpijskiej. Cieszymy się, że z naszą pomocą, projektanta Leszka Nojmana, naszego filmowca Marcina oraz z udziałem Partnerów akcji: Cerrad, Deante, Nowodvorski Lighting, Roca, TECE, Radaway, Excellent, OMNIRES, Kerakoll udało się stworzyć piękne i jednocześnie funkcjonalne wnętrza idealnie trafiające w gust Pani Igi i jej męża.Właścicielom nowego domu życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy ponownie – na wiosnę – po płytki tarasowe i oświetlenie ogrodowe. Wam – drodzy Klienci i Partnerzy – życzymy miłego oglądania 🙂


Łazienka Pani Igi przypadła Państwu do gustu? Zobaczcie na jakie produkty się zdecydowała.

Panel ścienny Lamelio MILO złoty

Płytka ścienna / podłogowa 1197x1197x8 Cerrad GRES CALACATTA GOLD POLER

IMPERIUM Blat łazienkowy - kompaktowy, czarny o strukturze kamienia kolor BLACK ROCKS 55x160

Szafka podumywalkowa 80 cm RAK Ceramics IMPERIUM WOODEN naturalny dąb

Lustro łazienkowe 70x70 Etap SOFIA GOLD

Umywalka nablatowa 50x37 Roca INSPIRA SOFT cafe

Kabina walk-in 100-160x150-200 Radaway MODO X II czarny

Wanna akrylowa 180x80 cm Excellent WAVE SLIM biała

Bateria wannowa 4-otworowa Omnires Y złoto szczotkowane

https://katalog.enano.pl/Bateria-umywalkowa-podtynkowa-Omnires-CONTOUR-zloty-szczotkowany-120806.html

Bateria umywalkowa podtynkowa Omnires CONTOUR złoty szczotkowany

Bateria bidetowa Omnires Y złoto szczotkowane

Kolumna prysznicowa termostatyczna Omnires Y złoto szczotkowane


Tags

Iga Baumgart-Witan, partnerzy, projekt łazienki, współpraca, wydarzenia


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>