Sprzedaż ratalna w naszym Salonie

Od pewnego czasu wielu Klientów pytało nas o możliwość skorzystania z rat na zakupy w naszym salonie. W Enano robimy wszystko, aby rozwijać swoje możliwości i dostarczać jak najbardziej dostosowane do Klienta rozwiązania. Dlatego postanowiliśmy wdrożyć system ratalny.

Od teraz każdy Klient ma możliwość skorzystać z oferty sprzedaży ratalnej na wyposażenie do swojej wymarzonej łazienki. Raty udzielane są przez Credit Agricole Bank Polska S.A. Dzięki temu odwiedzający nasz salon mają szeroką gamę możliwości w dostosowaniu wysokości rat oraz okresu spłaty. Jako największy salon łazienek w Bydgoszczy, posiadamy bardzo preferencyjne warunki ratalne, tak aby nasi Klienci mogli cieszyć się wymarzoną łazienką przy jednoczesnym komforcie finansowym.


W związku z uruchomieniem systemu ratalnego w Enano, mamy dla Państwa specjalną wiosenną ofertę. Credit Agricole Ban Polska S.A. przygotował dla naszych Klientów nawet do 10 rat RSSO 0%. Jest to doskonała okazja do spełniania marzeń o wyjątkowej łazience i skorzystania z wygodnej opcji spłaty. Zapraszamy do Salonu łazienek Enano na zakupy płatne kartą, gotówkę oraz na korzystne RATY.TagI

Raty


Może Cię również zainteresować

Szkolenia dla wykonawców w Enano

Szkolenia dla wykonawców w Enano

Sesje zdjęciowe w naszym salonie

Sesje zdjęciowe w naszym salonie
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>