2 marca 2023 r. o godzinie 18:00 w Salonie łazienek Enano miało miejsce szkolenie produktowe z firmą Geberit, spotkaniu towarzyszyły warsztaty tworzenia lasu w szkle.

Szkolenie z firmą Geberit

Szkolenie produktowe Geberit przeprowadził manager regionu - Arkadiusz Grzymowski.
Szkoleniowiec zapoznał zgromadzone projektantki i konsultantki sprzedaży Salonu Enano z ofertą produktową marki Geberit, zwłaszcza z innowacjami wprowadzonymi w asortyment firmy na rok 2023.
Geberit tworzy ceramikę w oparciu o doświadczenie, łącząc z sobą jakość, najlepsze surowce i technologie oraz innowacje.
Pan Arkadiusz zaprezentował uznane kolekcje Geberit  - ONE, CITERRIO, XENO2, ACANTO, ICON, SMYLE, VARIFORM, SELENOVA, MODO, OPTION oraz najnowsze ich modyfikacje: Geberit - One, zmiany w kolorystyce przycisków Sigma, Omega, Delta i sterowań pisuarowych, zmiany w modułach sanitarnych Monolith Plus oraz nowość tego roku - CleanLine50.
 

Geberit - One

Geberit - ONE pierwsze rozwiązanie na rynku z horyzontalnym odpływem, umieszczonym w tylnej krawędzi umywalki, dzięki czemu szuflada szafki podumywalkowej zyskuje dodatkowe miejsce.Takie ulokowanie odpływu, zapobiega cofaniu się odpływu wody, zmniejsza tworzenie się osadów z wody i kamienia. Linia umywalek Geberit One dostępna jest również w wersji z klasycznym odpływem, wśród nich znajdują się modele standardowe, umywalki w różnych szerokościach, a także umywalki nablatowe w wersji kwadratowej i zaokrąglonej. Innowacją w kolekcji linii Geberit One jest lustro w szafce z oświetleniem comfortlight. Comfortlight zapewnia odbicie lustrzane bez cieni, które umożliwia oświetlenie nawet całej łazienki. Światło, którym można sterować, podczas przyciemniania automatycznie staje się chłodniejsze, a po rozjaśnianiu barwa światła ciemnieje.
Nowa szafla z lustrem dostępna jest w  pięciu rozmiarach zintegrowanych ze ścianą lub w wersji natynkowej. Nowością kolekcji One są również rozwiązania w strefie prysznica, gdzie wprowadzono półkę z lustrem, otwartą półkę oraz ściankę walk-in.

Kolorystyka przycisków

Kolejnymi istotnymi modyfikacjami w produktach Geberit są zmiany w kolorystyce przycisków Sigma, Omega, Delta i sterowań pisuarowych.
Od kwietnia 2003 roku wprowadzono nowy przycisk Sigma 70, o minimalistycznej pływającej i bezramowej konstrukcji liczący 10 nowych egzemplarzy.
Przyciski Sigma 70 wykonano ze szkła i  stali nierdzewnej; są dostępne w następujących wersjach kolorystycznych: czerwone złoto, czarny chrom, mosiądz, białym i czarnym.
Wersja Sigma 70 nie posiada podnośnika hydraulicznego.  

Kolory i materiały

Szkło: dostosowanie do istniejącej kolorystykiBiałyCzarnyLavaSand-grey

Metal:

Stal nierdzewna szczotkowana

Stal nierdzewna czerwone złoto

Stal nierdzewna czarny chrom

Stal nierdzewna mosiądz

Czarny matBiały

Wymiary:

250mm x 145mm

Sigma50: 246mm x 164 mm

Obecna Sigma70: 240mm x 158mm

Rozszerzeniu uległa oferta kolorystyczna Sigma10 oraz przycisków Omega, Sigma50, jak również wprowadzono nowe wersje przycisków Sigma50

Sigma 10  - Nowe przyciski jednokolorowe (czarny mat / czarny, biały mat / biały)

Omega20 / Omega30 - Nowe przyciski jednokolorowe (czarny mat / czarny, biały mat / biały) dla dwukolorowe (czarny mat / chrom)

Sigma50 Nowe przyciski Sigma 50 z tym samym kolorem płyty montażowej i klawiszy:

▪Czerwone złoto

▪Czarny chrom

▪Mosiądz Materiał płyty mosiądz

Monolith Plus

Moduły sanitarne Geberit Monolit cechuje estetyka wykonania i funkcjonalność, bogata oferta kolorystyczna okładziny frontowej (biały, czarny, lawowy pisakowy, o wyglądzie kamionki łupkowej i betonowej), ponadto moduły można łączyć z większością standardowych baterii i z ceramiką sanitarną. Zmiany dokonane w module Monolith Plus to koncepcja oświetleniowa z funkcjami przygaszania i ściemniania, połączenie z inteligentnym domem za pomocą interfejsu Dali, możliwość obsługi przez aplikację Home, zintegrowane spłukiwanie interwałowe oraz nowy wygląd i kształt przycisków spłukujących.

Nowość 2023 CleanLine50

Rynna zbiorcza CleanLine50 umożliwia odprowadzanie wody nad uszczelnieniem warstwowym, charakteryzuje się zintegrowanym spadkiem, możliwością skrócenia, regulacją wysokości, nachylenia i przesunięcia wpustu liniowego.
CleanLine w modelu w kolorze czarnego chrom pokrywa powłoka zabezpieczająca powstawaniu odcisków palców. CleanLine50 wyróżnia nowoczesny i minimalistyczny design.

Warsztaty tworzenia lasu w szkle

Podczas przerwy między szkoleniem a warsztatami był czas na posilenie się i rozmowy.
Drugą część spotkania stanowiły warsztaty, podczas których zgromadzeni goście,
w oparciu o wskazówki i instrukcje Gospodyni wydarzenia, właścicielki Salonu Enano - Pani Ewy Nanowskiej, mogli samodzielnie wykonać mini las w szkle.
Anturaż instruktażu został pieczołowicie przygotowany, z zamysłem zainspirowania i zachęcenia projektantek i konsultantek sprzedaży do nieograniczonej i spontanicznej twórczości.
Zadbano o odpowiednią scenografię, która przybrała charakter magicznego lasu, leśne rekwizyty dopełnił blask świec, zapach kadzideł oraz dźwięki muzyki relaksacyjnej - odgłosy natury. Dodatkowo słodki poczęstunek, własnoręcznie wykonany przez Panią Ewę nawiązywał do tematyki lasu - desery imitujące mech i grzybki umieszczone w szklanych pucharach, czekoladowe grzybki wzbudziły szczery zachwyt obecnych gości.


Przepis na las w szkle

Warstwę bazową lasu w szkle stanowi keramzyt - który zapewnia odpowiedni drenaż, zamiennie w tym celu można z powodzeniem wykorzystać drobne kamyki. Kolejnym etapem w tworzeniu prywatnego "małego ekosystemu" jest posypanie powierzchni niewielką ilością węgla aktywnego, który zabezpieczy rośliny przed grzybami i pleśnią. Po dosypaniu odpowiedniej ilości ziemi uniwersalnej, można sadzić rośliny; najodpowiedniejsze gatunki to: skrzydłokwiat, bluszcz, fitonia, pilea, trzykrotka, asparagus, peperomia, paproć. Upewniwszy się, że rośliny solidnie umieszczono w ziemi, po podlaniu lub  miękką, przegotowaną wodą, można przystąpić do dekoracji. Posłużą temu naturalne, lub kolorowe kamyki, piasek, kora lub gałęzie, mech. gotowe lub ręcznie wykonane dekoracje w postaci grzybków, grabek, wiaderek etc. Każda z powstałych roślinnych kompozycji była niepowtarzalna, zaczynając od kształtu słoja, po dobór roślin i ozdób. Wieczorne spotkanie spędzone na pozyskiwaniu wiedzy produktowej połączone z relaksującymi warsztatami upłynęło w sympatycznym nastroju.

Fotorelacja z warsztatów


TagI

Geberit, projektanci, szkolenia, warsztaty


Może Cię również zainteresować

Szkolenia dla wykonawców w Enano

Szkolenia dla wykonawców w Enano

Sesje zdjęciowe w naszym salonie

Sesje zdjęciowe w naszym salonie
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>